Reklama

Reklama

Ekstra kasa, czy nieoczekiwane wydatki? Horoskop finansowy na nowy tydzień

To będzie dobry tydzień dla Byka, za to Wodnik może spodziewać się pewnych komplikacji. Co przyniesie nam w sprawach finansowych nowy tydzień? Sprawdź horoskop finansowy przygotowany przez wróżkę Anne.

Horoskop finansowy - BARAN

Aura tego tygodnia doda ci odwagi. W pracy podejmiesz się nowych wyzwań, nawet gdy nie masz doświadczenia w danym kierunku. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą staną się bardziej leniwe przez co trudno będzie im wysiedzieć w firmie w nadchodzącym czasie. Osoby spod tego znaku poszukujące posady, powinny obniżyć swoje wymagania i przestać marzyć o stanowisku, na które brak im kompetencji. W sprawach finansowych bez zmian, jeśli planujesz większe zakupy, negocjuj ceny, bądź pytaj o rabaty. 

Horoskop finansowy - BYK

Już od samego poniedziałku czas będzie ci sprzyjał. W pracy nie zadręczaj się myślą o problemach tylko w razie konieczności proś o pomoc innych, jeśli nie możesz sobie z czymś poradzić. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą narażą się konkurencji, która będzie zazdrosna o ich sukcesy i wypomni im różne stare grzeszki. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mogą mieć problemy z trafieniem na dobrą ofertę. W sprawach finansowych będziesz mieć lepszy nastrój, bo na twoje konto wpłyną dodatkowe środki. 

Reklama

Zobacz: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Horoskop finansowy - BLIŹNIĘTA

Aura tego tygodnia obudzi w tobie motywację do działania. W pracy będziesz nieco nerwowy, ponieważ rozpierać cię będzie energia. Jej nadmiar może jednak spowodować, że zezłościsz się na kogoś leniwego, bądź mniej bystrego niż ty. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą powinny być bardziej uważne, bo mogą zapomnieć o istotnej sprawie albo spóźnić się na znaczące spotkanie. Osoby spod tego znaku poszukujące posady nie powinny składać cv w ciemno. W sprawach finansowych możesz mieć drobne kłopoty z płynnością. 

Horoskop finansowy - RAK

Lipcowa aura sprzyjać będzie rozwijaniu pasji. W pracy określisz w konkretny sposób co ci się nie podoba i zaczniesz zdecydowanie dążyć do zmian. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny unikać spotkań z osobami, które chcą nawiązać z nimi współpracę nie mając żadnego konkretnego biznesplanu. Osoby spod tego znaku poszukujące pracy będą chciały znaleźć wygodną posadkę za dobre pieniądze. Niestety, takiej na horyzoncie brak! W sprawach finansowych wyciągnij wnioski ze swoich błędów i zwróć uwagę na to, że zbyt szybko rozpływa ci się kasa. 

Polecamy: Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Horoskop finansowy - LEW

Początek tygodnia przyniesie ważne rozmowy, od których zależeć będzie twoja przyszłość zawodowa. W pracy łatwiej ci teraz będzie dogadać się z ludźmi, a współpraca   będzie sprawniejsza niż zwykle. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą podejmą mądre decyzje dotyczące ich firmy. Od środy możesz liczyć na zwiększoną ilość klienta. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą na siłę szukać pomocy, ale niestety nie uda się im znaleźć. Sprawy finansowe tego tygodnia będą wymagały od ciebie rozsądnego gospodarowania tym co posiadasz. 

Horoskop finansowy - PANNA

W tym tygodniu nie będziesz bał się trudności. W pracy na wszystkie przeszkody znajdziesz dobre rozwiązania, które szybko pozwolą ci wybrnąć z zawiłych sytuacji. Panny prowadzące własne biznesy będą pod krytycznym okiem klienta. Zamiast jednak narzekać na jego uwagi powinny zabrać się do działania. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia o pomoc niech poproszą znajomych. W sprawach finansowych sytuacja nie zmieni się, trzeba uważać też na zwiększone wydatki. 

Horoskop finansowy - WAGA

 Lipcowa aura przyniesie więcej obowiązków. W pracy będziesz skupiał się na nowych zadaniach, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe doświadczenie. Wagi prowadzące własne biznesy dostrzegą szansę tam, gdzie inni się poddali. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mogą spodziewać się nieznanego przebiegu okoliczności, który będzie dla nich nie zwykle owocny. W sprawach finansowych skup się na porządkach w portfelu i odzyskaj długi, które są ci należne. 

Zobacz też: Na jaki temat najczęściej kłamiesz? Wiele o tym mówi twoja data urodzenia

Horoskop finansowy - SKORPION

W tym tygodniu będzie ci się wiodło zgodnie z twoimi planami. W pracy pojawią się sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji, ale twoja intuicja cię nie zawiedzie. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą będą w dobrej kondycji i świetnie poradzą sobie z nadmiarem klienta. Osoby spod tego znaku poszukujące posady będą musiały poradzić sobie z silną konkurencją. Tylko wcześniej przygotowana rozmowa zapewni ci sukces. Sprawy finansowe tego tygodnia wymagały będą od ciebie większego skąpstwa. Nie pomagaj na siłę innym, pozbawiając się skutecznie swoich oszczędności. 

Horoskop finansowy - STRZELEC

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie zawieraniu nowych znajomości. W pracy zajmiesz się tym, co cię raduje, a spychał będziesz na innych obowiązki, które cię irytują. Strzelce prowadzące własne biznesy wykażą się większą kreatywnością w kierunku utworzenia nowych reklam i zdobywania klienta. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny uważać na słowa, bo mogą tym zepsuć swoje szanse. W finansach staraj się trzymać kontrolę nad swoimi wydatkami. 

Horoskop finansowy - KOZIOROŻEC

W tym tygodniu wiele spraw pójdzie ci gładko. W pracy postarasz się bardziej niż zwykle, dzięki czemu wywiążesz się z postawionych przed sobą zadań. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą zasłużą na uznanie, a ich firma zacznie sprawniej funkcjonować. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą niespokojne, bo potencjalne rozmowy o pracę nie będą przynosiły oczekiwanych rezultatów. W sprawach finansowych trochę złości, bo wydasz więcej niż zamierzałeś. 

Horoskop finansowy - WODNIK

W tym tygodniu pojawią się sytuacje, które skomplikują ci twoje działania. W pracy nie unikniesz problemów z powodu braku odpowiedniej komunikacji. W czwartek będziesz miał okazję załatwić pilną sprawę dzięki wpływowej osobie. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą wpakują się w kłopoty urzędowe z których trudno będzie im wybrnąć. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny dać sobie szansę na posadę, która wymagała będzie od nich większego zaangażowania. W sprawach finansowych całkiem nieźle, bo będziesz mieć dobre pomysły na zarabianie kasy. 

Horoskop finansowy - RYBY

Lipcowa aura postawi na twojej drodze ciekawe osoby z którymi nawiążesz współpracę. W pracy weźmiesz sobie na głowę za dużo spraw. Trudno będzie ci ze wszystkim wyrobić się na czas. Ryby prowadzące własne biznesy powinny pamiętać, by mieć przy sobie zawsze naładowany telefon, bo niespodziewanie pojawią się lukratywne propozycje współpracy. Osoby spod tego znaku poszukujące pracy będą za mało czujne i przegapią ciekawe oferty. W finansach czeka cię więcej wydatków niż miałeś to zaplanowane. 

Czytaj też: 

Dlaczego jesteś nieszczęśliwa? Powody zdradzi twój znak zodiaku

Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy - mają wiecznie pod górkę

Najbardziej ambitne znaki zodiaku - nie odpuszczają, jeśli czegoś chcą

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop finansowy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy