Reklama

Reklama

Jak wcisnąć się w wymarzoną sukienkę?

Odchudzanie to proces wymagający czasu i systematyczności, ale są sposoby na to, aby szybko poprawić swoją figurę i pięknie się prezentować. Jeśli szykujesz się na "wielkie wyjście", a zostało ci zbyt mało czasu, aby zastosować dietę i ćwiczenia zastosuj proponowane przez nas sztuczki.

Wszystkie panie, które stosują diety lub ćwiczenia wiedzą doskonale jak wiele czasu zajmuje pozbycie się zbędnego tłuszczyku. Jednak dosyć szybko można pozbyć się z organizmu nadmiaru wody - i w ten sposób zmniejszyć nieco swoje gabaryty. Efekty nie będą trwałe, ale tego wieczora będziesz mogła wcisnąć się w wymarzoną sukienkę.

Przed wielkim wyjściem warto ograniczyć spożycie soli (która zatrzymuje wodę w organizmie) oraz zredukować przyjmowanie płynów. Ograniczenie przyjmowania płynów nie powinno być stosowane jako długofalowa strategia - pamiętaj, normalnie powinnaś wypijać 1,5 l wody.

Sauna

Wizyta w saunie umożliwia szybką utratę wagi. Oczywiście wysoka temperatura nie "wytapia" z nas tłuszczu - niższa waga to efekt intensywnego pocenia się, czyli utraty wody. Ale wizyty w saunie pomogą nam również w dłuższej perspektywie: pomagają w pozbyciu się toksyn z organizmu, poprawiają krążenie i przemianę materii.

Masaż

Masaż odchudzający polegający między innymi na intensywnym uciskaniu w celu rozbicia komórek tłuszczowych daje efekty w dłuższej perspektywie, ale jeżeli potrzebujemy szybkich efektów również możemy skorzystać z pomocy masażysty. Doraźne efekty to usunięcie obrzęków i zastojów limfy.

Okłady i owijania

Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę, możesz skorzystać z odchudzających okładów z alg jakie oferują gabinety kosmetyczne. Jeżeli decydujesz się na owijanie folią w warunkach domowych, aby wywołać pocenie, ogranicz czas do maksimum 2 godzin.

Bielizna wyszczuplająca

To czego nie udało się pozbyć, można "upchnąć" pod sukienką tak, aby było jak najmniej widoczne. Gorsety, tuby wyszczuplające, figi, figi z wysoką talią pomogą wcisnąć się w wymarzoną sukienkę i ukryć fałdki tłuszczu.

Aby uzyskać trwałe efekty - spalić tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę, nie wystarczy stosowanie doraźnych metod. Pomogą za to regularne ćwiczenia i optymalna dieta. Aby przed następnym "wielkim wyjściem" nie martwić się niedoskonałościami sylwetki już dzisiaj zacznij ćwiczyć i zdrowo się odżywiać!
IG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje