Zapomnij o klasycznych wzorach. Do głosu dochodzą "coquette nails". Manicurzystki je uwielbiają

Panterka, wzorowana stylem wob wife style i metaliczny błysk, przywodzący na myśl trend westerncore odchodzą już do lamusa. Trendsetterki bowiem zgodnie ogłaszają – tego lata mamy być kokieteryjne i superkobiece – również, jeśli chodzi o manicure. "Coquette nails" dochodzą do głosu i mają zamiar mocno namieszać.

„Coquette nails” zawładnęły sercami kobiet. Eleganckie, ale naturalne
„Coquette nails” zawładnęły sercami kobiet. Eleganckie, ale naturalne123RF/PICSEL

Jaki jest teraz modny kolor paznokci? Fantazyjny trend dochodzi do głosu

"Cowgirl cooper nails", lansowane do niedawna przez samą Bellę Hadid, zmuszone są ustąpić zaszczytnego miejsca na liście wiosennych hitów. Ich głośna konkurencja - "sage chrome nails" - oryginalne, świetliste i wyglądem do złudzenia przypominające taflę jeziora - też muszą już uznać wyższość rywala. "Hot" są teraz zdobienia - kokieteryjne, superkobiece, a przede wszystkim trójwymiarowe i niezwykle wyraźne.

Od kilku sezonów w stylizacjach manicure systematycznie pojawiał się motyw kokardek. W ostatnim czasie bez reszty zawładnął jednak branżą beauty. Do tego stopnia, że dziś kobiety pragną nosić na paznokciach prawdziwe kokardki, wybierając ozdoby 3D. "Coquette nails" dochodzą do głosu.

Jakie kolory paznokci są modne 2024? "Coquette nails" tylko dla odważnych?

Trójwymiarowość zachęca do zmian. Odejście od klasycznych, płaskich wzorów może być jednak dla wielu, szczególnie zagorzałych fanek minimalizmu, nieco zbyt odważnym posunięciem. Urodowe trendsetterki przekonują jednak, że takie mamy się stać - odważne i pewne siebie, do granic możliwości.

"Coquette nails" są w tym sezonie niczym prawdziwy powiew świeżości. Swoją nazwą nawiązując do dziewczęcego, wręcz baletowego looku, przywodzą na myśl pudrowy makijaż i kokardki do włosów. Wszystko po to, by na paznokciach wyczarować iście kobiecy i zalotny manicure - taki, którego zazdrościć będzie niejedna koleżanka.

Jakie paznokcie są teraz na topie? To zdobienie święci triumfy

Słodkie i urocze, ale jednocześnie kobiece i kokieteryjne - takie mają być "coquette nails"
Słodkie i urocze, ale jednocześnie kobiece i kokieteryjne - takie mają być "coquette nails"123RF/PICSEL

Estetyka "coquette" na TikToku triumfy święciła już w ubiegłym sezonie. Zachęcając do pudrowych stylizacji, opatrzonych dziewczęcymi dodatkami, z mody nie wychodzi aż do dzisiaj. Tuż przed latem nabierając wręcz jeszcze większego rozpędu.

Słodkie i urocze, ale jednocześnie kobiece i kokieteryjne - takie mają być "coquette nails". Sekret tkwi w dodatkach. Sam manicure, zgodnie z wytycznymi, utrzymany powinien być bowiem w naturalnych odcieniach - beżach czy pudrowym różu. To właśnie aplikacje mają jednak dodać całości efektu "wow". Wybierając się do manicurzystki nie bój się więc szaleństw. Tego lata są wskazane.

Met Gala 2024: Kwiaty i dekadencjaAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}