Reklama

Reklama

Dziwna narośl szpeciła ją przez 12 lat. To było w środku

Pacjentka niedawno trafiła pod opiekę dr Sandry Lee, znanej szerzej jako Dr Pryszczylla. Lekarka szybko postawiła diagnozę i wykonała prosty zabieg. Film zarejestrowany w gabinecie robi furorę na TikToku.

Jej nazwisko kojarzą nieliczni, ale pseudonim artystyczny jest powszechnie znany. Dr Pimple Popper, znana w Polsce jako Dr Pryszczylla, to bez wątpienia jedna z największych gwiazd medycznego świata.

50-latka specjalizuje się w dermatologii, ale jest też uznanym chirurgiem. Sama diagnozuje i operuje pacjentów, którzy zgłaszają się do niej z najdziwniejszymi przypadłościami. Tak jak Yamileth, która pojawiła się w gabinecie z nietypową naroślą.

Zawodowa tancerka żyła z nią od ponad dekady.

Na pierwszy rzut oka zmiana wyglądała jak klasyczny tłuszczak, którego uda się wydobyć spod skóry w jednym kawałku. Wprawne oko lekarki pozwoliło jednak postawić inną diagnozę – to cysta. Jedna z największych, jakie w życiu widziała.

Reklama

Widzowie też mogą ją podziwiać. Dr Pryszczylla opublikowała na swoim TikToku serię filmików, które dokumentują konsultację pacjentki, zabieg oraz rekonwalescencję. Zawartość torbieli komentatorzy porównują do… owsianki. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Zobacz także:

Dr Pryszczylla: Influencerka ze skalpelem

Tak wygląda po wizycie u dermatologa. Jest załamana

Dr Pryszczylla pomoże kobiecie z tysiącem guzków na ciele!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje