Reklama

Aida przewidywała przeszłość, a teraz radzi! Wymowne słowa wizjonerki

Aida, polska wokalistka i wizjonerka w ostatnich tygodniach mocno uaktywniła się w swoich mediach społecznościowych. Ormiańska jasnowidzka regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami, a oni codziennie czekają na jej słowa. Teraz podzieliła się z nimi nowym przesłaniem!

Aida Kosojan-Przybysz od wielu lat dzieli się z Polakami swoimi wizjami i stara się podnosić ich na duchu. W ostatnich tygodniach miała więc sporo pracy, bo niepewna sytuacja na świecie, związana z wybuchem wojny w Ukrainie, mocno nadszarpnęła poczuciem bezpieczeństwa Polaków. Sama Aida przyznała zresztą, że zanim nastał 2022 rok, ona już wcześniej czuła, że będzie on niezwykle ważny i trudny dla naszego kraju.

Mimo to Aida przestrzega przed strachem i obawą, bo są te emocje, których powinniśmy się wyzbyć.  "Strach jest mieczem" - napisała jasnowidząca jakiś czas temu, dodając, że teraz wyjątkowo mocno musimy dbać o swoją odporność psychiczną. Dziś ma dla Polaków kolejne rady!

Polska jasnowidzka ma nowe przesłanie! Fani są jej wdzięczni

Na Facebooku Aidy pojawił się wczoraj wymowny wpis, w którym zachęca, by dbać o siebie i wciąż iść do przodu: 

Reklama

- napisała wizjonerka. 

- "Motto na dziś", "Tego właśnie potrzebuję, kroku w przód', "Pani to zawsze wleje w serce nadzieję" - piszą fani jasnowidzki, dziękując jej za dobre słowa. Też korzystacie z jej rad?

***

Zobacz również:

Przesłanie ormiańskiej wizjonerki. Co radzi Aida?

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc? Krzysztof Jackowski już to wie! INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy