Reklama

Reklama

Doda w teledysku na tle wodospadu. Fani już odwiedzają to miejsce!

Najnowszy teledysk do singla "Wodospady" Doda postanowiła zrealizować w wyjątkowym miejscu. Wokalistka wybrała się w Karkonosze i nakręciła klip na tle wodospadu Podgórnej. Choć miejsce to nie potrzebuje reklamy, to już odwiedza je mnóstwo jej fanów! Jak tam trafić?

"Wodospady" to kolejny singiel promujący najnowszą płytę Dody "AQUARIA". Długo wyczekiwany krążek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno fanów jak i krytyków. To zaskoczenie, bo choć fani zawsze wspierali swoją idolkę, a ona często powtarza, że są najlepsi na świecie, to artystyczne dokonania Dody spotykały się często z krytyką mediów czy dziennikarzy muzycznych.

Ostatnio coś się jednak zmieniło - piosenki Dody zaczęły grać największe stacje radiowe w Polsce, a ona coraz częściej doceniana jest nie tylko za imponujący wokal czy sceniczne kreacje, ale także twórczość. 

Płyta "AQUARIA" już jest ogromnym sukcesem artystki, a singiel "Wodospady" cieszy się sporą popularnością. To właśnie do tej piosenki Doda przygotowała wyjątkowy teledysk, w którym pozuje w wodzie na tle pięknego wodospadu, znanego dobrze np. lokalnym morsom. Gdzie znajduje się ten wodospad i czy już przeżywa prawdziwe oblężenie fanów artystki? 

Reklama

Zobacz również: Porażające wiadomości. Doda podjęła nieodwracalną decycję! 

To tutaj znajduje się wodospad z teledysku Dody! Fani już odwiedzają Przesiekę

Wodospad z najnowszego teledysku Dody to wodospad Podgórnej w Przesiece. Ma on 10 metrów wysokości i jest trzecim pod względem wielkości wodospadem w polskiej części Karkonoszy. Ustępuje tylko dwóm wodospadom - Kamieńczyka (27 m) oraz Szklarki (13 m).

Wodospad Podgórnej jest dość dobrze znany turystom, którzy odwiedzają to miejsce o każdej porze roku - latem szukają tu ochłody, zimą morsują. Wtedy znajduje się tu także sauna, a wodospad staje się prawdziwą mekką wielbicieli wellness. 

Dojazd do wodospadu Podgórnej jest prosty - wystarczy dojechać samochodem do Przesieki i na nogach dojść do wodospadu.

Choć to wyjątkowe miejsce nie potrzebuje reklamy, to pojawiają się informacje, że po premierze teledysku w Przesiece już pojawiło się więcej turystów.

Co jeszcze warto zobaczyć w Przesiece?

Wieś Przesieka, w której znajduje się Wodospad Podgórnej słynie z wielu atrakcji takich jak Waloński Kamień, Chybotek czy Kaskada Myi. Tutejsze widoki również zapierają dech, więc często organizowane są tu plenery malarskie i fotograficzne. Z punktu widokowego "Złoty Widok” podziwiać można piękną panoramę Karkonoszy oraz Kotlinę Jeleniogórską. 

W okolicy znajduje się także Zamek Chojnik, Świątynia Wang w Karpaczu i Śnieżne Kotły polodowcowe. 

Wieś w Przesiece to świetny punkt wypadowy - znajduje się tu wiele domów wypoczynkowych i pensjonatów. Furorę wśród turystów robi także ogród japoński Siruwia z trzema mniejszymi wodospadami i siedmioma stawami.

Zobacz również:

Doda gorzko wspomina Stępnia: "Wyciera moją mordą swoją brudną du*ę! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | wodospad Podgórnej | wodospady | Przesieka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy