Reklama

Reklama

Dzieli ich 37 lat! Niedawno wzięli ślub

Cheryl McGregor i Quran Mccain to prawdziwe gwiazdy mediów społecznościowych. Na Instagramie małżonków śledzi już 25,5 tysiąca obserwujących, a na TikToku aż trzy miliony fanów. Dlaczego są aż tak wyjątkowi? Dzieli ich aż 37 lat, a Cheryl poznała swojego wybranka, gdy ten był nastolatkiem!

61-letnia Cheryl McGregor poznała swojego przyszłego męża, Qurana, gdy ten miał zaledwie 15 lat i był kelnerem w restauracji, w której pracował też syn Cheryl. Kilka lat później, 24-letni Quran spotkał Cheryl w sklepie i zakochał się na zabój! Kilka miesięcy później postanowił zrobić kolejny krok. 

Cheryl i Quarana dzieli 37 lat. Teraz szukają surogatki!

Quran kupił pierścionek (kosztował 3 tys. dolarów!) i nie tracąc czasu zrobił rezerwację w restauracji Olive Garden. Był bardzo zestresowany i choć starał się zachować spokój, zaczął płakać. Emocje były ogromne, ale Quranowi udało się wreszcie poprosić Cheryl o rękę, a ona powiedziała "tak". 

Reklama

W sierpniu 2021 roku para pobrała się, a ceremonia zaślubin relacjonowana była w ich social mediach. Teraz poszli o krok dalej i w jednym z filmików ogłosili, że są już gotowi założyć rodzinę. Quran i Cheryl szukają więc surogatki.

Para próbowała wprawdzie zajść w ciążę na własną rękę, ale ze względu na zaawansowany wiek Cheryl zdecydowali się na inny krok. Cheryl ma już już zresztą siedmioro dzieci i 17 wnuków, ale małżonkowie uważają, że "czują, że zasługują na własne potomstwo".

Ponieważ Cheryl jest znacznie starsza od Qurana, liczy się z tym, że być może już w niedalekiej przyszłości będzie on musiał samotnie wychowywać dziecko. Są jednak na to gotowi. Para twierdzi, że ich życie seksualne jest fantastyczne i czuć między nimi wyjątkową chemię. Jak podoba wam się ta para?

***
Zobacz również:

Kopciuszek z Białorusi spotyka włoskiego księcia. Skończyło się w sądzie! 

Jej randka trwała cztery dni. Wszystko przez obostrzenia! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl McGregor | Quaran Mccain

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy