Jako 9-latka została miss. Tak wygląda dziś bez makijażu

Paisley Langworthy jako 9-latka została dziecięcą miss. Jej zdjęcia w odważnych stylizacjach i mocnym makijażu wywoływały jednak duże kontrowersje. Jak wygląda dziś, po trzech latach? Jest nie do poznania!

Zdjęcia Paisley Langworthy w 2018 wywołały wiele kontrowersji
Zdjęcia Paisley Langworthy w 2018 wywołały wiele kontrowersjiInstagram / paisleylangworthyInstagram

Konkursy dla małych miss wywołują wiele kontrowersji, a jednak wciąż cieszą się dużą popularnością wśród rodziców. Jedną z gwiazd takiego konkursu była Paisley Langworthy, Amerykanka, która swój tytuł miss zdobyła w wieku zaledwie 9 lat.

Dziewczynka prezentowała się podczas konkursów bardzo dorosło, występując z utapirowanymi włosami i w pełnym, wyrazistym makijażu, który zaostrzał jej rysy.

Paisley brała udział w wielu konkursach i pokazach, na których często zajmowała wysokie, nagradzane miejsca.


Jak dziś wygląda mała miss?

Paisley Langworthy przez trzy lata mocno się zmieniła i z dziecka zaczęła stawać się nastolatką - jednak wciąż kontynuuje swoją karierę modelki. 

Prowadzi profil na Instagramie, który śledzi ponad 4300 użytkowników. Głównie publikuje zdjęcia, na których ma pełny make up, jednak na jednej z najnowszych fotografii, dodanej z okazji rozpoczęcia siódmej klasy, zdecydowała się także ujawnić, jak wygląda w naturalnym wydaniu, bez makijażu ani żadnych dodatkowych "upiększeń". Widok szokuje - Paisley prezentuje się jak zupełnie inna dziewczynka!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas