Reklama

Reklama

Niezwykłe przesłanie jasnowidzki Aidy. Słowa dadzą do myślenia wielu Polkom

Aida Kosojan-Przybysz nowym wpisem na Instagramie chwyta za serca, szczególnie te kobiece. Jasnowidzka tym razem uderza w struny najbardziej osobiste, najbliższe nam wszystkim i skłania do głębokich przemyśleń. Co chce nam przekazać?

Aida Kosojan-Przybysz to ormiańska wizjonerka od lat mieszkająca w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i przeczuciami, które niejednokrotnie się sprawdzały. Niezwykłe umiejętności, jak podkreśla, odziedziczyła po swoich babciach. Kobiety ponoć dostrzegły, że malutka Aida ma ten dar i od dziecka go w niej pielęgnowały. Aida chętnie też udziela porad, np. w autorskim projekcie Potęga Obfitości. 

W mediach pełno jest relacji osób, które spotkały Aidę i opowiadają o tym, jaki to spotkanie wywarło na nich wpływ, jak udało im się dzięki niej zmienić swoje życie. 

Reklama

Zobacz też: Wizjonerka Aida ma przesłanie na wrzesień. "Przed nami miesiąc wyzwań"

Aida poruszyła serca internautek 

Oprócz wizji, dotyczących przyszłości i spraw, które są ważne dla wszystkich Polaków, czasem i świata, Aida udziela również wsparcia psychologicznego. Tak jest właśnie tym razem. Przy pomocy historii wziętej wprost ze swojego życia, postanowiła zwrócić uwagę kobiet na coś niezwykle ważnego. Warto te słowa wziąć sobie do serca. 

Pytanie pozornie proste, na które pewnie większość z nas odpowiedziałaby dokładnie tak samo, jak kobieta zapytana przez Aidę. I odpowiedzią większości z nas Aida zasmuciłaby się dokładnie tak, jak tą. 

Jasnowidzka Aida: "Tak często nie mamy siebie dla siebie"

- Kobieta, której zadałam te pytania, wymieniła wszystkich poza sobą. A mi chodziło o nią samą...  - Ty jesteś tą osobą! Ty, potrzebujesz siebie - powiedziałam i zobaczyłam rozpacz na jej twarzy. Moja odpowiedź wywołała w niej burzę emocji. Rozpłakała się. Nie była w stanie wydusić z siebie ani słowa... Tak często nie mamy siebie dla siebie. A tak ważne jest o tym pamiętać - napisała Aida Kosojan-Przybysz

O tym, jak to pozornie proste pytanie potrafi na nas zadziałać, świadczą choćby komentarze pod tym postem na Instagramie Aidy. 

Kobiety piszą:

 • "Pomyślałam, że nie na takiej osoby. Nie pomyślałam przez chwile nawet o sobie. Chyba długa droga przede mną"
 • "Chciałbym się tego nauczyć , ale chyba nie umiem. Dzieci są zawsze na pierwszym miejscu , nawet teraz, w chorobie, nie potrafię myśleć o sobie, tylko jak moi bliscy sobie poradzą"
 • "Pomyślałam o dzieciach i mężu"

Są też odpowiedzi wskazujące na siebie, ale już w kontekście uderzającej prawdy o tym, jak mało czasu sobie poświęcamy, jak rzadko zwracamy uwagę na własne potrzeby, jak spalamy się kosztem innych. 
Warto zatrzymać się czasem na moment i posłuchać słów Aidy.

8 małych rzeczy, które powinnaś robić dla siebie codziennie

 1. Nie tłumacz się ze swoich marzeń i pragnień
 2. Śmiej się głośno
 3. Znajdź czas dla siebie
 4. Naucz się czegoś nowego
 5. Porozmawiaj z kimś, kto ma na ciebie dobry wpływ
 6. Ćwicz
 7. Wybaczaj sobie
 8. Podziękuj sobie

Czytaj też:

Jasnowidzka Aida ma kolejne przesłanie. "Bądź swoim przyjacielem"

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | jasnowidzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy