Reklama

Postawiła na niecodzienną dietę. Schudła aż 30 kilogramów

Walka o wymarzoną sylwetkę, zwłaszcza jeśli mamy sporo nadmiarowych kilogramów, to czasochłonny i wymagający wyrzeczeń i poświęcenia proces. I choć w ostatnich latach modne są diety oparte na jedzeniu bardzo niewielkich ilości węglowodanów, to przykład pewnej TikTokerki pokazuje, że jedząc w dużej mierze ziemniaki, można schudnąć aż 30 kg.

Zrezygnowała z białka i postawiła na węglowodany

Kiki Nelson to popularna TikTokerka i Instagramerka, która na swoim profilu dzieli się z internautami swoimi wskazówkami dotyczącymi zdrowego odżywiania i utrzymaniu sylwetki w dobrej kondycji

Kobieta na własnej skórze przekonała się, że wdrażając odpowiedni plan dietetyczny i niewielki wysiłek fizyczny, można pozbyć się kilkudziesięciu kilogramów.

Przeczytaj też: Ile kroków dziennie musisz robić, by spalić 1 kg tłuszczu? Oto najnowsze ustalenia

Reklama

Kiki twierdzi, że w jej przypadku nie było mowy o katorżniczych treningach oraz o rygorystycznej diecie. Zmagająca się jakiś czas temu z nadwagą TikTokerka przyznała, że w ciągu 14 miesięcy pozbyła się aż 30 kilogramów. Jak to zrobiła?

Czym jest zasada 50 na 50?

Otóż kobieta zmieniła dietę wysokobiałkową na węglowodanową, której podstawą były niskotłuszczowe rośliny. Ponadto postanowiła wdrożyć zasadę 50 na 50, a to oznacza, że połowę jej talerza zajmowały warzywa, a resztę produkty węglowodanowe. 

Kiki każdego dnia spacerowała przez 30-40 minut, ale oprócz tego nie stosowała żadnych innych ćwiczeń. Kobieta uważa, że taka dieta i zaledwie pół godziny spaceru dziennie może przynieść efekt, o ile będziemy przestrzegać tych zasada i uzbroimy się w cierpliwość.

Kobieta podzieliła się ze swoimi fanami informacja na temat jej ulubionego dania podczas procesu odchudzania. Jak się okazało, był nim batat z czerwoną fasolą. Większość produktów, które spożywa Kiki, pochodzi z ekologicznych upraw i do takich wyborów zachęca również internautów.

Czytaj także: Zupa Sekielskiego. Szybki przepis na odchudzanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie | dieta | ziemniaki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy