Reklama

Reklama

Przerażająca przepowiednia Baby Wangi. Tak się spełnia?

Baba Wanga, bułgarska mistyczna, pozostawiła po sobie wiele proroctw, w które wierzy spora rzesza osób. To ona przewidzieć miała przede wszystkim katastrofę w Czarnobylu oraz atak terrorystyczny na WTC. Zdaje się, że spełniają się również jej kolejne proroctwa.

Baba Wanga mając 12 lat uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi. W trakcie potężnej i gwałtownej nawałnicy nastolatka mocno się poturbowała, tracą przytomność. Po przebudzeniu nie mogła już więcej otworzyć oczu. Pomimo natychmiastowej pomocy nikomu nie udało się uratować wzroku przyszłej prorokini.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski: "Bałagan dopiero się zaczyna". Co zobaczył w swojej najnowszej wizji?

Baba Wanga: przepowiednie na 2022 rok

W wieku 30 lat Babie Wandze ujawniły się niesamowite zdolności przepowiadania przyszłości. Nazywana Nostradamusem z Bałkanów wizjonerka przewidzieć miała między innymi rozpad ZSRR, kryzys klimatyczny, a nawet pandemię. Dziś w jej proroctwa wierzy wiele osób.

Reklama

Baba Wanga zmarła w latach 90. ubiegłego wieku, pozostawiając po sobie wiele proroctw na kolejne lata. Wśród nich są także te, dotyczące 2022 roku. Jak się okazuje, część z nich już się spełnia.

Zobacz również: Mściwe znaki zodiaku. Nawet nie wiesz, do czego ci ludzie są zdolni

Spełnia się przerażająca przepowiednia Baby Wangi

Jednym z proroctw Baby Wangi było przejście cywilizacji w świat wirtualny, co w konsekwencji miało oderwać od rzeczywistości i uzależnić od nowych technologii. Tę sytuację obserwować możemy już od kilku lat.

Bułgarska mistyczka podała jednak inne szczegóły. Wśród proroctw na 2022 rok znaleźć możemy między innymi to, które odnosi się do przerażających zmian klimatu, niedoboru wody oraz zabójczo wysokich temperatur. Jak twierdziła Baba Wanga w 2022 roku w wielu miejscach na świecie miało zacząć brakować wody pitnej, a rządy poszczególnych państw miały ją reglamentować. Ta przepowiednia zdaje się spełniać. W wielu miejscach w USA i Europie pojawiają się bowiem apele, aby oszczędzać wodę.

Zobacz również: Przewidywała losy Polski, a teraz ujawnia. "Kod, który otwiera drzwi"

Przepowiednia Baby Wangi: wysokie temperatury i susza

Kolejną z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok jest ta, dotycząca rekordowo wysokich temperatur. Jak przewidziała bułgarska mistyczna, w Europie temperatury sięgnąć mają nawet 50 st. C. Ta przepowiednia również wydaje się mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Alarmy przed upałami wprowadzają kolejne państwa - Włochy, Wielka Brytania czy Niemcy. Co więcej, niektóre rejony Hiszpanii trawią gigantyczne pożary, wywołane wysokimi temperaturami i suszą.

Dodatkowo, zdaniem mistyczki, jeszcze w tym roku Azję oraz Australię nawiedzić mają ogromne powodzie, a nawet tsunami. W Indiach natomiast, z powodu suszy, wybuchnie wielki głód. Z przepowiedni Baby Wangi wynika także, że jeszcze w tym roku czeka nas kolejna pandemia, wywołana tajemniczymi wirusami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baba Wanga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy