Reklama

Reklama

Wojciech Glanc przewidział to rok temu. Niewiarygodna wizja jasnowidza

Wojciech Glanc, znany polski jasnowidz, systematycznie dzieli się z internautami swoimi kolejnymi wizjami. Dokładnie rok temu przestrzegał Polaków przed katastrofą ekologiczną, której obraz pojawił się w jego głowie. To, co przewidział, zdaje się mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Przepowiednie jasnowidzów zyskują w Polsce coraz większą popularność. Mimo iż wciąż istnieje spora rzesza osób, która podobne wizje puszcza mimo uszu, nie traktując ich poważnie, szczególnie w okresie pandemii koronawirusa wróżbici znaleźli się w centrum zainteresowania. Właśnie wtedy Polacy bardzo mocno chcieli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości.

Jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów jest Wojciech Glanc. Mężczyzna zdobył popularność dzięki drugiej edycji programu "Big Brother". Wystąpił również jako brzuchomówca w programie "Mam talent". Wkrótce jednak obrał zupełnie inną drogę. Dziś w jego wizje wierzy coraz więcej osób.

Zobacz również: Wojciech Glanc tego boi się najbardziej. Czeka nas ogromny kryzys

Wojciech Glanc przewidział to rok temu. "Katastrofa ekologiczna stulecia lub tysiąclecia"

Ostatnie miesiące, naznaczone wojną w Ukrainie oraz szalejącą inflacją sprawiły, że Wojciech Glanc nieco mocniej uaktywnił się w mediach społecznościowych. Niedawno na jaw wyszło, iż sytuacja przed którą ostrzegał początkiem roku miała swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Reklama

Zobacz również: Wojciech Glanc przewidział reglamentację. "Jak myślę o Polsce to cały czas takie słowo mi się pojawia"

Nie należy jednak zapominać o poprzednich wizjach jasnowidza, który systematycznie przedstawia je na swoim internetowym kanale. Pod koniec sierpnia ubiegłego roku, w ramach rozmów o drucie kolczastym i wybuchu w Kabulu, Wojciech Glanc miał kolejną wizję. Ta znów zdaje się spełniać.

"Paskudny wyciek. (...) Katastrofa ekologiczna"

W filmiku pt. "Przed tym nie ma ucieczki. Drut kolczasty. Wybuch w Kabulu - już się spełnia" opublikowanym w internecie 22 sierpnia 2021 roku Wojciech Glanc przedstawił swoją wizję. Opowiedział o tragedii, która może dotknąć Polskę. Mówił o katastrofie, jakiej nie doświadczyliśmy od stu, a nawet tysięcy lat.

Internauci odnajdują potwierdzenie tej wizji bezpośrednio w wydarzeniach, które mają obecnie miejsce na Odrze. Od ponad tygodnia tę sytuację opisuje się jako katastrofę ekologiczną.

Czy słowa jasnowidza faktycznie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Zobacz również: Co zabija ryby na Odrze? Szukają sprawców

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy