Reklama

Krzysztof Jackowski w piekle! Zaskakujące słowa jasnowidza

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już swoich fanów do mrocznych i ponurych filmików, w których snuje przepowiednie kataklizmów, chorób i końca świata. Tym razem opublikował zupełnie coś innego i wprawił tym swoich fanów w osłupienie.

Krzysztof Jackowski zaskoczył nagraniem! Poruszył temat swojego zdrowia

Krzysztof Jackowski znany jest głównie jako jasnowidz, który regularnie dzieli się swoimi przeczuciami i przepowiedniami. Jego słowa przeważnie napawają innych niepokojem w obliczu niepewnych czasów. 

 Filmy z przepowiedniami pojawiają się na profilu Krzysztofa Jackowskiego regularnie, ale tym razem zamiast przewidywań pojawił się film... "z piekła". 

Okazało się, że Jackowski pierwszy raz w życiu pojechał na zagraniczne wakacje i określił to miejsce "piekłem", ze względu na wysokie temperatury. 

Jednak pierwszy raz fani Jackowskiego mogli zobaczyć jasnowidza w tak wyśmienitym humorze i w letnim kapeluszu. Jasnowidz z Człuchowa wybrał się do Grecji, którą jest zachwycony. 

Reklama

Jest coś jednak czym niezwykle się martwił - swoje zdrowie. Jackowski od lat choruje na serce, przeszedł kilka lat temu poważną operację i od tego czasu musi regularnie badać się i uważać na pracę serca. 

Upały nie sprzyjają sercowcom, ale do tej pory Krzysztof Jackowski czuje się wyśmienicie, zażywa kąpieli w morzu i raczy się tamtejszymi specjałami, głównie owocami, którymi jest zachwycony. 

Na zamieszczonym nagraniu chwalił się swoim fanom bajeczną okolicą, klifami.  Jest także zaskoczony tym, że za zagraniczne wakacje jest w stanie zapłacić mniej, niż za urlop w Polsce w popularnych kurortach. 

Wyznał także, że żałuje tylu straconych lat i tego, że nigdy nie jeździł wcześniej za granicę. Czy po tak fantastycznych wakacjach, pełnych radości i relaksu, jego proroctwa będą bardziej optymistyczne? Czas pokaże! 

***

Zobacz także: 

Przepowiednia Aidy. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | wakacje 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy