Reklama

Trzy przepowiednie Baby Wangi na 2023 rok. Słowa zdumiewają

Baba Wanga to jedna z najsłynniejszych osób, które przepowiadały przyszłość. Ta bułgarska niewidoma wizjonerka snuła przepowiednie odnośnie losów ludzi, a jej słowa obejmowały także czasy obecne. Co więc takiego zobaczyła odnośnie 2023 roku?

Trzy przepowiednie na 2023 rok od Baby Wangi

Bułgarska niewidoma wieśniaczka zyskała popularność tylko nieco mniejszą niż sam Nostradamus, czyli najsłynniejszy jasnowidz naszego świata. 

 Baba Wanga przepowiedziała, chociażby rozpad ZSRR, zamach na WTC 11 września i wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA.  Opowieści Wangi sięgały czasów odległych i choć wizjonerka zmarła w 1996 roku, to jej prorocze słowa obejmowały nawet nasz obecny rok. 

Na 2023 rok Baba Wanga przepowiedziała trzy wydarzenia, które odmienią historię i z pewnością zapadną w pamięć, a my będziemy ich mimowolnymi świadkami. 

Przeczytaj też: Zdumiewająca wizja Aidy Kosojan-Przybysz. Rzuca nowe światło na najbliższe tygodnie

Reklama

Burza słoneczna, która zmieni wiele

Jednym z takich wydarzeń ma być burza słoneczna, która w wyjątkowy sposób dotknie Ziemię. Burza na Słońcu będzie miała ogromny wpływ zdaniem Baby Wangi na pole magnetyczne Ziemi. 

Zmienić ma to napięcie elektryczne na naszej planecie, ma zakłócić lub uniemożliwić działanie wielu przedmiotów elektrycznych, a to ma wywołać z kolei chaos komunikacyjny. 

Czyżby to też miało dotyczyć blackout'u, o którym wspomina się co jakiś czas? Czy faktycznie w końcu ma nas czekać kryzys energetyczny, który odetnie nas od cywilizacji? 

Przeczytaj też: Który znak zodiaku jest najinteligentniejszy? Oto jak data urodzenia wpływa na człowieka

Kolejny wirus

Mogłoby się wydawać, że już po pandemii koronawirusa nic gorszego nas nie czeka. Tymczasem Baba Wanga miała przewidzieć pojawienie się w 2023 roku nowego wirusa.

Ma on przybyć do nas z Syberii, z roztapiającej się wiecznej zmarzliny w wyniku globalnego ocieplenia. Wirus ma siać spustoszenie i spowodować spadek liczby ludności na świecie. 

Testy broni biologicznej

Obecna sytuacja polityczna na świecie nie napawa entuzjazmem. Rosnące napięcie między krajami, wciąż trwająca wojna w Ukrainie powodują, że słowa Baby Wangi o broni biologicznej, wywołują lęk w wielu osobach. 

Według wizjonerki w 2023 roku mają odbyć się testy nowej broni biologicznej. Choć wieszczka nie sprecyzowała, to zapowiedziała, że eksperymenty te będzie prowadzić "duży kraj". 

Przez takie testy napięcie polityczne według wizjonerki będzie tylko rosnąć.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baba Wanga | mistyczne wizje | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy