Reklama

Wydarzy się dziś. Nowe przesłanie Aidy Kosojan-Przybysz. Padły ważne słowa

Aida po raz kolejny zwróciła się z ważnym apelem do Polaków. Tym razem chodzi o najdłuższy dzień w roku. Jasnowidzka zdradza, dlaczego to tak ważna data. – Słuchajmy swego wewnętrznego głosu. Zwłaszcza dzisiaj – zaapelowała Aida. Tak zareagowali fani.

Aida Kosojan-Przybysz znów dzieli się ważnym przesłaniem. Polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia w swoich mediach społecznościowych chętnie publikuje posty czy nagrania, w których dzieli się nie tylko swoimi wizjami, ale również przesłaniami dotyczącymi życia codziennego. Na Instagramie jej poczynania śledzi obecnie ponad 53 tys. osób.  

Zobacz też: Aida nie ma cienia wątpliwości. Ważne przesłanie

Reklama

Wydarzy się dziś. Aida apeluje do Polaków. "Trzeba zaufać"

A najnowszym nagraniu Aida podzieliła się refleksją na temat najdłuższego dnia w roku. W 2023 roku pierwszy dzień astronomicznego lata przypada 21 czerwca i rozpocznie się dokładnie o 16.58 polskiego czasu.

- Słońce jest dziś z nami najdłużej. Pokazuje nam dobrą, jasną drogę, rozjaśnia nam umysł, emocje. Dzień wysokiej intuicji. Słuchajmy swego wewnętrznego głosu, dzisiaj szczególnie. Dzisiaj dzień jest najdłuższy, noc najkrótsza, czyli można pozbyć się swoich strachów, niepokojów. Trzeba zaufać swojemu wewnętrznemu "ja", które bardzo często protestuje na różne wydarzenia, które gdzieś obok nas się dzieją. Kiedy ktoś wkracza w nasze życie, nie pukając do naszych drzwi, tylko przekracza próg bez naszej zgody - mówi Aida w opublikowanym filmie.

- Pukajcie do cudzych serc, uśmiechając się, bo dziś jest dzień, kiedy cudze oczy szukają bratniej duszy - podsumowała.

Zobacz też: Słowa Aidy dadzą do myślenia tysiącom samotnych Polaków. Pod wpisem duże poruszenie

Fani dziękują Aidzie za jej słowa

To jednak nie koniec. W kolejnym wpisie Aida podkreśliła:

- Słońce rzuca światło na nasze życie i rozgrzewa w nas miłość. Najkrótsza noc zabiera nasze strachy, niepokój i lęki. Jasność umysłu, jasność widzenia rzeczywistości to twoja siła, to dzisiaj napełniasz siebie światłem na cały rok. Miej jasne myśli wobec siebie i świata - napisała Aida.

Nowe przesłania Aidy nie umknęły uwadze fanów - podziękowaniom nie ma końca!

  • "Te słowa chciałam usłyszeć, za co serdecznie dziękuję",
  • "Wyruszam w podróż, dosłownie. Fizycznie - na nowy kontynent oraz duchowo z potęgą obfitości".

Zobacz też: "Patrz na znaki". Mocne słowa Aidy na koniec tygodnia

Ważne przesłanie Aidy

To oczywiście nie jedyne przesłania Aidy, które spotykają się z ożywioną reakcją internautów. Niedawno Aida w jednym z postów tłumaczyła, że "każda droga prowadzi nas do kolejnych i kolejnych doświadczeń". 

- Na drodze każdego z nas wyrastają przeszkody, które wzmacniamy strachem i niepokojem. Na drodze każdego z nas wyrastają cele, do których docieramy dzięki naszej pracy, determinacji, miłości do życia i świadomości siebie - pisała.

W kolejnym z wpisów ormiańska wizjonerka stwierdziła:

- Słowo jest siłą, energią, bronią wymierzoną w kogoś lub samego siebie. Tak wiele ostrych słów wypowiedzianych świadomie lub nieświadomie zostaje na zawsze w naszej pamięci. Tak wiele ran zadanych słowami krwawi przez długie lata. Słowa to klucze otwierające i zamykające serca. Słowa to klucze, które nosisz w kieszeni swojej duszy. Zastanów się nad każdym słowem, które wypowiadasz na głos. Mów dobrze. Myśl dobrze - przekazała Aida.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie Aidy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy