Agata Karabela z "Kanapowczyń" schudła sprawie 30 kg! Wystarczyło zmienić dwa nawyki

Agata Karabela dała się poznać widzom telewizyjnym jako jedna z najbardziej wytrwałych uczestniczek programu "Kanapowczynie", który emitowany jest w telewizji TTV. Podczas show kobieta wykazała się niezwykle silną wolą, dzięki czemu schudła 29 kg! Teraz zdradziła, co takiego zrobiła, żeby zrzucić zbędne kilogramy i wciąż utrzymywać zgrabną sylwetkę.

Agata Karabela zdradziła swój sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów
Agata Karabela zdradziła swój sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramówInstagram

Uczestniczka programu przeszła nie tylko fizyczną, lecz także mentalną zmianę. Na ekranach telewizorów mogliśmy bowiem obserwować, jak Agata  gubiła zbędne kilogramy oraz uczyła się wprowadzać dobre zmiany w swoim codziennym życiu. Koniec końców zaczęła także czerpać radość z aktywności fizycznej.

Agata Karabela o walce ze zbędnymi kilogramami

Agata Karabela stała się również inspiracją dla wielu widzów, którzy z zapartym tchem śledzili jej przemianę w programie, a później zaczęli obserwować jej zdrowy tryb życia na Instagramie. Tam też mogą oglądać postępy Agaty, która w social mediach aktywnie pokazuje, jak wygląda jej nowe życie i tym samym motywuje swoich fanów do tego, żeby również zadbali o swoje zdrowie i sylwetkę.

Ostatnio na swoim Instagramie Karabela zorganizowała sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania swoich obserwatorów, wśród których nie zabrakło zapytań o obecną uwagę kobiety oraz jej dalsze plany, co do kolejnych etapów przemiany.

Osiągnęłam swój cel w programie i nie muszę już chudnąć. Teraz dbam, żeby wypracowaną formę utrzymywać

- odpowiedziała Agata, która obecnie waży 71 kg.

Jak Agata Karabela schudła prawie 30kg?

Oczywiście wiele osób chce także wiedzieć, jak uczestniczce programu udało się schudnąć i wytrwać w deficycie kalorycznym. Jak się okazuje wystarczyły proste zasady, które uczestniczka "Kanapowczyń" wprowadziła do swojego życia. Do tego dołożyła regularność, a efekty zaczęły pojawiać się praktycznie same.

Pierwszym sekretem Agaty okazało się... jej nastawienie!

"Przede wszystkim trzeba poukładać w głowie, czego naprawdę chcemy, to jesteśmy w stanie wytrwać. Nie dać się, w momentach kryzysowych odciągać myśli, organizować zajęcia, zajmować głowę, wyjść na spacer itp. Napady głodu zapijać wodą, ostatecznie sięgnąć po owoc czy dietetyczny batonik. Ja dodatkowo korzystałam ze słoja motywacji" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Agata Karabela o ćwiczeniach fizycznych i diecie

Agata Karabela nawet po zakończeniu programu nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. I oto jest kolejny sekret na to, że jej figura tak dobrze wygląda! Uczestniczka "Kanapowczyń" wyznała także, że od zakończenia nagrywek wiele się nauczyła i dzięki temu sama układa swój plan treningowy.

Ukończyłam kurs na trenera personalnego i dzięki zdobytej wiedzy dobieram ćwiczenia sama

- zdradziła Karabela. Dodatkowo powiedziała, że bardzo ważne jest dla niej codzienne liczenie kroków, które pomaga spalać kalorie i wysmukla sylwetkę. Agata każdego dnia stara się robić ich minimum 13-14 tysięcy!

Do tego Karabela nie zapomina o regularnych posiłkach, które bogate są w odpowiednią ilość białka oraz warzywa.

Tomasz Schuchardt o rodzinnej miejscowości: Miałem jakiś kompleks pochodzeniaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas