Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach z rodziną. Zostaną tam na dłużej!

Agnieszka Włodarczyk regularnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych tym, co u niej słychać. Już jakiś czas temu aktorka wyznała, że myśli o tym, aby na czas zimy w Polsce wyjechać za granicę, jednak razem z mężem i synkiem udała się w podróż znaczenie szybciej. "Nowe miejsce na dłużej…" - napisała i opublikowała kolejną fotkę z wakacji. Gdzie się zatrzymała?

Agnieszka Włodarczyk w lipcu została mamą małego Milanka, jednak aktorka ani jej partner, Robert Karaś wcale nie mają zamiaru siedzieć z maleństwem w domu. 

Wręcz przeciwnie, od najmłodszych lat chcą pokazywać dziecku świat, dlatego też zabrali synka na długie wakacje. 

Już jakiś czas temu Agnieszka Włodarczyk wyznała fanom, że myśli o wyjeździe za granicę na czas zimy, ale najwyraźniej gwiazda i jej ukochany zdecydowali się opuścić Polskę już teraz. 

Para postawiła na gorącą Hiszpanię, gdzie na brak słońca nie można póki co narzekać. 

Reklama

Aktorka wyznała niedawno, że wybierając miejsce pobytu, postawili na piękną Marbellę, a przy okazji podzieliła się z followersami na Instagramie kolejnym zdjęciem. 

Wygląda na nim obłędnie!

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach zachwyca urodą. Zostanie tam na dłużej!

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że razem z rodziną pozostanie na dłużej w Hiszpanii, pozując na tle urokliwego krajobrazu w pięknej sukience z dekoltem. 

Fani w komentarzach nie kryli zachwytu miejscem, w którym artystka postanowiła się zatrzymać. Nie szczędzili jej również komplementów odnośnie urody. 

Nic dziwnego! 

Czytaj również:

Sandra Kubicka i Baron są parą! Z kim byli wcześniej? 

Marcin Mroczek z żoną. Ukochana totalnie go przyćmiła!

Najniższe i najwyższe kobiety z show-biznesu! Ile mają wzrostu?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy