Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk z rodziną. Wyjechała do Dubaju

Agnieszka Włodarczyk w tym roku po raz pierwszy spędzała święta z partnerem i synkiem. Okazuje się, że rodzina wybrała się do Dubaju. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych.

Agnieszka Włodarczyk z rodziną w Dubaju

Agnieszka Włodarczyk tegoroczne święta spędziła poza granicami kraju. Wraz z rodziną postanowiła wyjechać do Dubaju. Aktorka przyznała, że planuje zostać z bliskimi na dłużej w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Były to pierwsze święta aktorki z synkiem, Milanem. 

Agnieszka Włodarczyk postanowiła pochwalić się rodzinnymi zdjęciami z wyjazdu. Wraz z partnerem i synem pozowała na tle wieżowca Burj Khalifa. Na zdjęciu widać, że mały Milan rośnie jak na drożdżach. Aktorka poleciła przy okazji obejrzenie pokazu tańczących fontann, który także udostępniła w swojej relacji. U podłoża najwyższego wieżowca w mieście znajduje się bowiem największy system choreografii wodnej. Wysokie na 150 metrów strumienie wody tańczą tutaj w rytm muzyki.Agnieszka Włodarczyk nie jest fanką Dubaju

Agnieszka Włodarczyk należy do gwiazd, które nie wstydzą się pokazywać swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Aktorka pozostaje bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i relacjami z prywatnego życia. Przy okazji rodzinnego wyjazdu postanowiła szczerze wyznać, co dotychczas myślała na temat Dubaju.

Reklama

Okazuje się, że aktorka nie była pozytywnie nastawiona do jednego z najpopularniejszych miast świata. Kojarzyło się ono Agnieszce Włodarczyk z nadmiernym przepychem, sztucznością i niemoralnymi formami rozrywki. Aktorka powoli jednak przekonuje się, że Dubaj nie jest taki zły, jak początkowo się jej wydawało. Gwiazda przyznała na Instagramie, że miasto jest bezpieczne, czyste, zadbane, nowoczesne i przystosowane do spacerowania z wózkiem dla dzieci.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, co sądzi o tradycyjnej wigilii

Agnieszka Włodarczyk zdobyła się na szczere wyznanie!

Rekordowa ugoda rozwodowa w Dubaju. Szejk zapłaci ponad 500 mln

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje