Agnieszka Woźniak-Starak nie szczędziła na nagrobek pieniędzy!

W miejscu dotychczasowego grobu Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach powstanie mauzoleum. Rodzice i żona Piotra - Agnieszka Woźniak-Starak - projekt i wykonanie zlecili zespołowi specjalistów z Włoch. Kwota za taką usługę może zwalać z nóg.

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo przeżyła śmierć męża, który zginął w tragicznych okolicznościach
Agnieszka Woźniak-Starak bardzo przeżyła śmierć męża, który zginął w tragicznych okolicznościach Andras SzilagyiMWMedia

Agnieszka Woźniak-Starak: to dla niej ważne

Na cmentarnej kwaterze zmarłego producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak w połowie maja rozpoczęły się duże prace budowlane. Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin Piotra, rodzina postanowiła zmienić jego skromny grób w miejsce bardziej okazałe.

Fundamenty dużego grobowca, nawiązującego w swojej stylistyce do starych mauzoleów, pojawiły się już w miejscu, gdzie do tej pory znajdował się prosty głaz z imieniem i nazwiskiem zmarłego.

Za realizację nowego nagrobka odpowiadają specjaliści z Włoch, których zatrudniła Agnieszka Woźniak-Starak. To dla niej niezwykle ważne, by jej mąż miał piękne miejsce pochówku.

Z Włoch także pochodzi budulec, z którego powstanie nowe miejsce pamięci.

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w nocy z 18 na 19 sierpnia 2019 roku na terenie jeziora Kisajno. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie uderzenie głową o śrubę napędową łodzi.

Początkowo prochy zmarłego producenta spoczęły na prywatnej posesji jego rodziny na Mazurach. Nie jest to jednak zgodne z polskich prawem, co zostało później dowiedzione przed sądem.

Prawdopodobnie niedługo potem prochy Piotra zostały przeniesione na warszawski Cmentarz Powązkowski.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku. Agnieszka Woźniak-Starak pragnie, by miał piękny pomnik
Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku. Agnieszka Woźniak-Starak pragnie, by miał piękny pomnikPiotr Molecki/East NewsEast News
Katarzyna Pakosińska: Po programie „Power Couple” jeszcze bardziej zakochałam się w moim mężuNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas