Ashley Graham eksponuje krągłości w obcisłych legginsach. Fani: „Zjawiskowa kobieta”

Ashley Graham eksponuje swoje krągłości w sportowym zestawie. Słynna modelka plus size po raz kolejny postanowiła pokazać, że piękno nie ma rozmiaru, a ona świetnie się czuje w swoim ciele. Posypały się komplementy.

Ashley Graham chętnie eksponuje krągłości. Modelka chce udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru
Ashley Graham chętnie eksponuje krągłości. Modelka chce udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru Theo Wargo / StaffEast News

Piękno nie ma rozmiaru - to motto przyświecające Ashley Graham. Znana modelka słynie z promocji ruchu body positive i chce pokazać, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze.

Ashley Graham: ciałopozytywna modelka i aktywistka

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że kocha swoje ciało. Dlatego też chętnie je eksponuje- nie są to wyłącznie sesje zdjęciowe czy kreacje na wybiegu.

Ashely Graham jest też aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 19 mln użytkowników. Na swoim profilu modelka chętnie publikuje inspirujące wpisy, w których zachęca do samoakceptacji czy zdjęcia w rozmaitych stylizacjach.

Modelka walczy też o to, by prezentowany był prawdziwy obraz macierzyństwa. Gdy była w ciąży, chętnie publikowała zdjęcia, na których było widać zmiany zachodzące w jej ciele.

"Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić". Uszczypliwe komentarze na temat wagi modelek. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL

Ashley Graham eksponuje krągłości. Fani: "Zjawiskowa kobieta"

Gwiazda na Instagramie chętnie eksponuje swoje krągłości. Tym razem 35-latka zaprezentowała się w sportowym zestawie. Modelka miała na sobie crop top i legginsy w niebieskim kolorze, które wyeksponowały jej ramiona i brzuch. Gwiazda postawiła na naturalność i zaprezentowała się bez makijażu.

Fani komplementowali modelkę.

"Zjawiskowa kobieta", "Gorąca", "Idealnie ci w tym kolorze", "Wyglądasz pięknie", "Czy ty kiedykolwiek nie wyglądasz perfekcyjnie?" - komentowali internauci.

Ashley Graham: życie prywatne

Ashley Graham to amerykańska modelka, aktywistka, bizneswoman i telewizyjna osobowość. Gwiazda słynie przede wszystkim z promowania ciałopozytywności. Była pierwszą kobietą w większym rozmiarze, która pojawiła się na okładce "Sports Illustrated".

Graham od 10 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Justinem Ervinem. Para doczekała się trójki pociech. Ich najstarszy syn - Isaac Menelik Giovanni przyszedł na świat w styczniu 2020 roku. Półtora roku później Graham i Ervin ogłosili, że po raz kolejny zostaną rodzicami.

W 2022 roku para powitała na świecie dwóch synów - Malachi Ervina i Romana Ervina. W rozmowie z "Glamour" przyznała, że drugi poród była dla niej traumatyczny. Modelka w poruszającym eseju wyznała: "Straciłam litry krwi".

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Lekarze walczyli o życie Ashley Graham. "Wszędzie widziałam krew". Modelka przyznała, że trudne doświadczenia zmieniły jej relację z ciałem.

***

Robert Makłowicz: Emanacja radości świataINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas