Chloe Ferry coraz szczuplejsza? Sylwetkę podkreśliła białym kombinezonem

Chloe Ferry wciąż cieszy się popularnością w Wielkiej Brytanii i chętnie skupia na sobie uwagę fanów. Robi to chociażby, publikując niemal codziennie nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. To też tam obserwatorzy widzą, jak zmienia się nieustannie sylwetka gwiazdy. Sądząc po najnowszych zdjęciach Chloe Ferry wciąż chudnie!

Chloe Ferry kilkanaście miesięcy temu pokochała aktywność fizyczną. Efekt tej miłości widać gołym okiem
Chloe Ferry kilkanaście miesięcy temu pokochała aktywność fizyczną. Efekt tej miłości widać gołym okiemTEBL/BackGrid UK /East NewsEast News

Chloe Ferry zdobyła niemałą popularność

Chloe Ferry, która zaistniała w świecie brytyjskiego show-biznesu dzięki pojawieniu się w programie "Sun, Sex and Suspicious Parents" w 2015 roku, od tamtej pory nie ustaje w budowaniu swojego wizerunku w mediach.

Obserwatorzy śledzą poczynania Chloe Ferry nie tylko w telewizji i w rozmaitych show jak "Geordie Shore", ale także w jej mediach społecznościowych.

To tam celebrytka dokładnie relacjonuje swoje życie prywatne i zawodowe, a także chwali się gorącymi sesjami zdjęciowymi.

Tam także fani obserwowali zmiany u swojej ulubienicy.

Znikające kilogramy Chloe Ferry

Gdy Chloe Ferry zaczynała swoją telewizyjną przygodę, ważyła kilkanaście kilogramów więcej. W pewnym momencie gwiazda postanowiła rozprawić się z nadwagą.

Zaczęła jednak w mało zdrowy sposób, bo od operacji plastycznych i odsysania tłuszczu. To jednak dało początek zdrowszym nawykom w życiu Chloe Ferry, która niespodziewanie... pokochała sport.

To sprawiło, że ciało Chloe zaczęło zmieniać się na oczach jej fanów, a ona widząc budzące się zainteresowanie, relacjonowała swoją walkę z nadwagą.

Chloe Ferry wciąż chudnie. Nowe zdjęcia mówią same za siebie

Nie da się ukryć, że samej Chloe podoba się niezwykle ta przemiana i jest z niej dumna. Można też uznać, że celebrytka nie powiedziała w tym temacie ostatniego słowa.

Najnowsze zdjęcia, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, pokazują, jak szczupła jest obecnie Chloe Ferry.

Biały kombinezon z cienkiego materiału, na który się zdecydowała, tylko podkreślił jej sylwetkę, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod zdjęciami.

Niektórzy jednak obawiają się, że odchudzanie może przekroczyć bezpieczną granicę i z gubienia zbędnych kilogramów ich ulubienica może mieć problemy z poprawnym, zdrowym stylem życia i zdrowym sposobem odżywiania.

Zdanowicz Pomiędzy Wersami. Odc. 65: Ewa Woydyłło-OsiatyńskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas