Chloe Ferry pozuje w skąpej kreacji na śniegu. To przyprawia o dreszcze

Chloe Ferry choć bardzo zmieniła swoje życie, lubi od czasu do czasu wyjść na imprezę, jak za dawnych lat. Tym razem zdecydowała się na zabawę w gronie swoich przyjaciółek i zaskoczyła kreacją, jaką wybrała na tę okazję. Niewiele zasłoniła!

Chloe Ferry to popularna brytyjska celebrytka
Chloe Ferry to popularna brytyjska celebrytkaTEBL/BackGrid UK /East NewsEast News

Chloe Ferry w imprezowym nastroju świętuje z koleżankami

Chloe Ferry to jedna z kontrowersyjnych gwiazd, które zyskały popularność dzięki telewizyjnym show. Znana z zamiłowania do imprezowania celebrytka i tym razem postanowiła skorzystać z weekendu i nieco się rozerwać.

Zabawie jednak daleko było od świątecznego klimatu. Panie wybrały się do jednego z miejscowych klubów, by potańczyć, a sam strój Chloe Ferry świadczył o tym, że nie obowiązywał świąteczny dress code.

Gwiazda uwielbia być w centrum zainteresowania mediów
Gwiazda uwielbia być w centrum zainteresowania mediów Ian Lawrence / ContributorGetty Images

Gwiazda wybrała niezwykle kusy komplet składający się ze spódniczki mini i z równie minimalistycznego topu z asymetrycznym rękawem. Czarny materiał połyskiwał w świetle klubowych reflektorów.

Gwiazda zaskoczyła zdjęciem. Przyprawia o dreszcze

Zanim jednak gwiazda dotarła na imprezę, postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom w mediach społecznościowych zdjęciem w swojej kreacji, które zrobiła przed własnym domem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Chloe Ferry pozowała do zdjęcia w tej niezwykle letniej kreacji, z odkrytymi nogami oraz brzuchem, a także w letnich sandałkach na szpilkach, stojąc na śniegu.

Choć zimy w Wielkiej Brytanii bywają lżejsze, niż z pozostałych częściach Europy Północnej, to tym razem pogoda nie była zbyt łaskawa.

"Jesteś naprawdę stosownie ubrana do pogody" - napisał ironicznie jeden z fanów w komentarzach pod zdjęciem.

"Zbliżenia": Agata Młynarska o początkach pracy w telewizji i o tym, jak terapia zmieniła jej życieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas