Reklama

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na jednej imprezie! Jak się dogadują?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się we wrześniu 2019 roku. Ich rozstanie było sporym zaskoczeniem dla fanów, a nawet dla samej Dominiki Tajner. Teraz już minęło sporo czasu od tego wydarzenia i wiele osób zastanawia się, jakie obecnie byli małżonkowie mają kontakty?

Dominika Tajner bardzo przeżyła rozwód

 Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego i fani muzyka byli przekonani, że to już jego ostatnie małżeństwo. 

Niestety, słowa te się nie ziściły i zaskoczona całą sytuacją Dominika Tajner ogłosiła w mediach, że jej mąż pragnie się z nią rozstać. 

Tak też się stało - po siedmiu latach małżeństwa para rozstała się, ale teraz emocje już opadły i byli małżonkowie pozbyli się nadmiaru emocji związanych z rozstaniem. 

Dziś potrafią już ze sobą normalnie rozmawiać, a nawet ostatnio spotkali się na poprawinach u znajomej pary. Dominika i Michał nie tylko rozmawiali, ale razem bawili się doskonale. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - jakie mają dziś kontakty?

To nie był łatwy rozwód. Dominika Tajner bardzo przeżywała całą sytuację, a gdy akurat padła decyzja o rozstaniu, żona Wiśniewskiego brała wówczas udział w programie "Taniec z gwiazdami". 

Trudno wyobrazić sobie z jakim stresem musiała się zmierzyć. Jednak czas pokazał, że doskonale poradziła sobie z tym wyzwaniem. Niestety, gdy para zdążyła się rozstać, zachorował syn Dominiki z poprzedniego związku, którego jednak wychowywała razem z Michałem. 

Chłopiec trafił do szpitala, a Michał Wiśniewski nie patrząc na trudne w tym momencie kontakty z Dominiką Tajner, czuwał razem z nią przy łóżku Maksymiliana. 

Na szczęście Maks wyzdrowiał, a Michał z Dominiką mogli skupić się na budowaniu nowych, porozwodowych relacji. 

Reklama

Dziś jak widać potrafią bawić się na jednym weselu i wspierać w życiu prywatnym. Patrząc na ich rozstanie w 2019 roku, zrobili spore postępy w budowaniu relacji po rozwodzie. 

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku pozostałych byłych żon Michała Wiśniewskiego - stara się on mieć z nimi przynajmniej poprawne relacje, zwłaszcza ze względu na dzieci. 

***
Zobacz również: 

Dominika Tajner imprezuje z Michałem Wiśniewskim i Anną Świątczak!

Dominika Tajner promienieje 

Dominika Tajner w zmysłowej sesji zdjęciowej 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy