Reklama

Reklama

Edyta i Cezary Pazura urządzili już dom na święta

Edyta i Cezary Pazura zaskoczyli fanów tym, że zaczęli już przygotowywać swój dom do świąt Bożego Narodzenia. Na zdjęciach pięknej żony aktora, które niedawno pojawiły się na jej profilu na Instagramie, czuć już świąteczny klimat. Najwyraźniej para postanowiła w tym roku nieco wcześniej niż zazwyczaj zadbać o dekoracje.

Edyta i Cezary Pazura od lat są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Oboje aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się z fanami tym, jak wygląda ich życie. 

Często publikują rodzinne zdjęcia lub po prostu pokazują, jak mieszkają. 

Niedawno Edyta Pazura, której profil na Instagramie obserwuje obecnie już ponad 238 tysięcy osób, nieźle zaskoczyła swoich followersów, którzy nie spodziewali się tego, że ona i jej mąż już zaczęli dekorować swój dom na święta Bożego Narodzenia.

Edyta i Cezary Pazura pokazali fanom świąteczne dekoracje w domu

Reklama

Edyta Pazura zapozowała do zdjęcia przed lustrem w pięknym czerwonym swetrze, a kolorowa apaszka przewiązana na jej włosach tylko dodała jej uroku. Już sama kolorystyka ubioru żony Cezarego Pazury jest świąteczna, ale to dopiero wstęp. 

Świąteczne dekoracje w domu pary robią wrażenie!


Chociaż do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, już kilkanaście dni temu Edyta Pazura pokazała pięknie przystrojony delikatnymi lampkami sekretarzyk, który określiła jako prezentownik. Wtedy też zapytała swoich fanów, "kto zaczął już robić przedświąteczne zakupy". 

To jednak nic w porównaniu z tym, ile zobaczyliśmy teraz, ponieważ małżonka Cezarego Pazury zdążyła już przystroić lustro w jednym z pokoi świerkową girlandą, bombkami oraz delikatnymi lampkami. 

Trzeba przyznać, że w domu Edyty i Cezarego Pazurów czuć już magię świąt

Czytaj również: 

Sławomir i Kajra już tego nie ukrywają! 

Krzysztof Jackowski jest przerażony. Polacy będą uciekać!

Elżbieta Witek postawiła na swoim

Conchita Wurst. Jak wygląda dziś? 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje