Ewa Wachowicz stanęła na podium w zawodach strzeleckich. Sypią się gratulacje

Ewa Wachowicz po raz pierwszy w życiu wzięła udział w zawodach strzeleckich, które miały miejsce w Skarżysku Kamiennej. Była Miss Polonia podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z tego wydarzenia i pochwaliła wynikami. Okazuje się, że był to dla niej debiut w wielkim stylu, bowiem stanęła na podium. Wiemy, które zajęła miejsce.

Ewa Wachowicz poza gotowaniem ma też ogromną pasję jaką jest strzelectwo
Ewa Wachowicz poza gotowaniem ma też ogromną pasję jaką jest strzelectwoDamian KlamkaEast News

Ewa Wachowicz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która zdobyła sympatię widzów dzięki swojemu autorskiemu programowi kulinarnemu "Ewa gotuje", emitowanemu przez stację Polsat. Popularność zdobyła jednak dużo wcześniej - w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a potem wzięła udział w wyborach Miss World i zajęła tytuł III Wicemiss Świata. Rok później zyskała miano World Miss University.

Dziś Ewa Wachowicz zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem swoich zainteresowań oraz pasji, o których często wspomina w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już 195 tys. internautów, z którymi dzieli się autorskimi przepisami kulinarnymi, ale również pokazuje odrobinę prywatnego życia. W sieci można zaobserwować, jak mieszka oraz co robi w wolnym czasie.

Wielka pasja Ewy Wachowicz. Strzelectwo uprawia od ponad 30 lat

Wachowicz już jakiś czas temu wspominała, że jej ogromną pasją jest strzelectwo, które uprawia już od 30 lat. W ubiegłym roku na Instagramie zamieściła zdjęcia z przeszłości, na których widzimy jak strzela z długiej broni.

Teraz z kolei pochwaliła się niezwykłym osiągnięciem, którego udało jej się dokonać w ciągu ostatnich dni. Była Miss Polonia wzięła udział w zawodach strzeleckim - a konkretnie w Mistrzostwach Polski F-Class w Skarżysku Kamiennej. Przebieg rozgrywek relacjonowała na swoim Instagramie.

Dziś zawody: Mistrzostwa Polski F-Class w Skarżysku Kamiennej. Mam szczęście spotkać Michała Oleksiuka - Mistrza Europy w strzelaniu długodystansowym! I jak tu nie mieć tremy przed swoimi pierwszymi zawodami w tak doborowym towarzystwie! Dystans 300m, 600m, 800m!
napisała Wachowicz na Instagramie

Drugiego dnia zawodów pochwaliła się świetnym wynikiem i emocjami, które towarzyszą jej podczas wydarzenia.

Drugi dzień zawodów: Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class. Dystans 1000 yr. Dla mnie to suuuper wynik! 90 punktów na 100 możliwych! Ależ radość! To mój pierwszy sezon startu w zawodach. Uwielbiam się uczyć czegoś nowego… jestem na początku drogi i wszystkim instruktorom serdecznie dziękuję za wszystkie lekcje!
napisała Wachowicz w mediach społecznościowych

Wachowicz na podium podczas Mistrzostw Polski w strzelectwie

Wachowicz wyniki ogłosiła w najnowszym poście na Instagramie. Wieloletnie przygotowania przyniosły prezenterce miejsce na podium - zajęła 2 miejsce!

Zajęłam drugie miejsce na 1000 jardów ( 914 m.) podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski F-Class w Skarżysku w klasie Sniper Open! Radości nie było końca!!!

Jak widać, Ewa Wachowicz jest bardzo dumna i szczęśliwa, że udało jej się zajść tak daleko. Pod zdjęciem, na którym uwieczniła, jak stoi na podium posypały się gratulacje od internautów.

- Wiem już komu nie wchodzić w drogę… Piękna, precyzyjna i wystrzałowa kobieta!

- Po takim debiucie nie pozostaje Ci nic innego tylko zostać ambasadorką strzelectwa długodystansowego kobiet - pisali internauci w komentarzach.

Mieszkańcy Krakowa cieszą się z nowego miejsc. Zakrzówek pęka w szwachKarolina Burda, Karolina BurdaINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?