Reklama

Ewa Wachowicz stanęła na podium w zawodach strzeleckich. Sypią się gratulacje

Ewa Wachowicz po raz pierwszy w życiu wzięła udział w zawodach strzeleckich, które miały miejsce w Skarżysku Kamiennej. Była Miss Polonia podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z tego wydarzenia i pochwaliła wynikami. Okazuje się, że był to dla niej debiut w wielkim stylu, bowiem stanęła na podium. Wiemy, które zajęła miejsce.

Ewa Wachowicz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która zdobyła sympatię widzów dzięki swojemu autorskiemu programowi kulinarnemu "Ewa gotuje", emitowanemu przez stację Polsat. Popularność zdobyła jednak dużo wcześniej - w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a potem wzięła udział w wyborach Miss World i zajęła tytuł III Wicemiss Świata. Rok później zyskała miano World Miss University. 

Dziś Ewa Wachowicz zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem swoich zainteresowań oraz pasji, o których często wspomina w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już 195 tys. internautów, z którymi dzieli się autorskimi przepisami kulinarnymi, ale również pokazuje odrobinę prywatnego życia. W sieci można zaobserwować, jak mieszka oraz co robi w wolnym czasie. 

Reklama

Zobacz też: Witalność i piękna figura. Czy istnieje przepis na "wieczną młodość"? Sposoby Ewy Wachowicz na piękną sylwetkę

Wielka pasja Ewy Wachowicz. Strzelectwo uprawia od ponad 30 lat

Wachowicz już jakiś czas temu wspominała, że jej ogromną pasją jest strzelectwo, które uprawia już od 30 lat. W ubiegłym roku na Instagramie zamieściła zdjęcia z przeszłości, na których widzimy jak strzela z długiej broni. 

Teraz z kolei pochwaliła się niezwykłym osiągnięciem, którego udało jej się dokonać w ciągu ostatnich dni. Była Miss Polonia wzięła udział w zawodach strzeleckim - a konkretnie w Mistrzostwach Polski F-Class w Skarżysku Kamiennej. Przebieg rozgrywek relacjonowała na swoim Instagramie.

Drugiego dnia zawodów pochwaliła się świetnym wynikiem i emocjami, które towarzyszą jej podczas wydarzenia. 

Wachowicz na podium podczas Mistrzostw Polski w strzelectwie

Wachowicz wyniki ogłosiła w najnowszym poście na Instagramie. Wieloletnie przygotowania przyniosły prezenterce miejsce na podium - zajęła 2 miejsce! 

Jak widać, Ewa Wachowicz jest bardzo dumna i szczęśliwa, że udało jej się zajść tak daleko. Pod zdjęciem, na którym uwieczniła, jak stoi na podium posypały się gratulacje od internautów. 

- Wiem już komu nie wchodzić w drogę… Piękna, precyzyjna i wystrzałowa kobieta!

- Po takim debiucie nie pozostaje Ci nic innego tylko zostać ambasadorką strzelectwa długodystansowego kobiet - pisali internauci w komentarzach. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy