Reklama

Reklama

Georgina Rodriguez oburzyła Saudyjczyków. Poszło o strój. „To miejsce publiczne”

Georgina Rodriguez opublikowała w sieci fotografie z randki z Cristiano Ronaldo. Kadry wywołały jednak niemałe oburzenie wśród Saudyjczyków. Poszło o strój partnerki piłkarza. „To miejsce publiczne” – czytamy w komentarzach.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo poznali się w 2016 roku. "To była taka chwila, gdy dwie osoby od razu przypadają sobie do gustu. Potem nie mogłem o niej zapomnieć" - wspominał tę chwilę piłkarz, przyznając, iż była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Wkrótce Georgina Rodriguez z osoby anonimowej stała się prawdziwą celebrytką, której media społecznościowe obserwują miliony osób na całym świecie. "Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza wszech czasów" - mówiła w jednym z wywiadów.

W 2017 roku para powitała na świecie córeczkę, Alanę Martinę. Wspólnie wychowują również Cristiano Juniora oraz Evę i Mateo, których urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki. W ubiegłym roku para poinformowała jednak o wyjątkowo przykrej sytuacji. Georgina Rodriguez była wówczas w ciąży bliźniaczej. Na świat przyszła córeczka pary - Bella Esmeralda, synek zmarł przy porodzie.

Reklama

Georgina Rodriguez w ogniu krytyki. Saudyjczycy są oburzeni jej strojem

Życie pary niedawno mocno się zmieniło. Piłkarskim światem wstrząsnęła bowiem wiadomość o transferze Cristiano Ronaldo do saudyjskiego klubu Al-Nassr. Wcześniej telewizja Al-Arabija informowała, że piłkarz ma w nowym klubie otrzymywać niebotycznie wysoką pensję - aż 200 mln euro za sezon. Takich pieniędzy z tytułu gry w klubie nie otrzymywał, jak dotąd żaden piłkarz.

Wielu fanów piłki nożnej uznało wówczas, iż Portugalczyk przekreślił sportowe ambicje na rzecz ogromnych pieniędzy. Niektórzy zwracali również uwagę na fakt, iż Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez nie są małżeństwem. Życie razem bez ślubu jest bowiem w Arabii Saudyjskiej zakazane. Jak się okazało, władze postanowiły przymknąć na to oko. Teraz pojawiły się jednak kolejne problemy.

Niedawno Georgina Rodriguez opublikowała zdjęcia ze wspólnej kolacji z piłkarzem. Zapozowała na nich w wyjątkowo krótkiej, odsłaniającej nogi sukience. "Kolacja z ukochanym" - napisała pod fotografią.

W komentarzach wybuchła prawdziwa burza. "Arabia Saudyjska jest krajem muzułmańskim, w którym nie tylko muzułmanin powinien nosić skromne ubrania", "To publiczne miejsce i powinniście być stosownie ubrani" - piszą niektórzy. Znalazły się również nieco bardziej trzeźwe spojrzenia. "Najdziwniejsze jest to, że są Arabowie krytykujący Arabię Saudyjską za działania Georginy. Spójrzcie, ile nam dał Cristiano. Mamy teraz ligę saudyjską nadawaną na kanałach międzynarodowych. Zawarto wiele umów, a sprzedaż koszulek przekroczyła miliony" - piszą inni.

***

Zobacz również:

Maja Hyży pozuje w samej bieliźnie. „Zaakceptowałam siebie i swoje ciało”

Zagrała w kultowym serialu i zniknęła z mediów. Tak dziś wygląda Karolina Pytkowska

Anna Popek dostała przykrą diagnozę. Lekarka ostrzegła ją w ostatniej chwili

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Georgina Rodriguez | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy