Reklama

Reklama

Heidi Klum w towarzystwie młodszego o 16 lat męża. Dawno nie była tak szczęśliwa!

Heidi Klum pojawiła się na "Maxim Electric Nights" w Los Angeles. Towarzyszył jej mąż – muzyk Tom Kaulitz. 48-letnia supermodelka wystąpiła w obcisłej i podkreślającej figurę sukience. Dawno nie była tak szczęśliwa!

 Heidi Klum w latach 90. stała się prawdziwą ikoną stylu. Jest jedną z najpopularniejszych niemieckich supermodelek. Urodą i figurą zachwyca niezmiennie od ponad 30 lat.

48-letnia Heidi Klum, odkąd wyszła trzeci raz za mąż, promienieje. Podczas "Maxim Electric Nights", na które wybrała się wraz z 32-letnim mężem, wyglądała olśniewająco. Różnicy wieku niemal nie widać.

Heidi Klum i Tom Kaulitz. Supermodelka dawno nie była tak szczęśliwa

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się w lutym 2019 roku. Początkowo związek pary był szeroko komentowanym w mediach - nie tylko ze względu na fakt, iż było to trzecie małżeństwo supermodelki, ale również z uwagi na różnicę wieku, jaka dzieli parę. Tom Kaulitz jest młodszy od Heidi Klum o 16 lat. To im jednak nie przeszkodziło.

Kilka dni temu pojawili się razem na ściance. Haidi Klum nie tylko wydawała się niezwykle szczęśliwa, ale także zachwyciła odważną stylizacją.

Reklama

Heidi Klum na "Maxim Electric Nights". Zachwyciła odważną stylizacją

Supermodelka zaprezentowała się w krótkiej, bardzo obcisłej i wyciętej sukience ze sznurkami, którą połączyła z kremowym futerkiem. Do stylizacji dobrała transparentne szpilki, a całość zwieńczyła makijażem w stylu "smokey eye" oraz fryzurą z falowanymi włosami.

Ukochany Heidi Klum postawił na luźny strój. Oboje nie przestawali się jednak uśmiechać. Zdaje się, że miłość kwitnie.

Heidi Klum: Historia miłości

Heidi Klum była związana z Ricem Pipino oraz Flavio Briatorem, z którym nigdy nie wzięli ślubu, ale mają córkę - 17-letnią Leni. Z Sealem mają trójkę dzieci - Lou, Johana i Henry’ego. W 2014 roku supermodelka ostatecznie zakończyła związek z wokalistą.

Po pięciu latach od rozwodu z artystą, modelka zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Tom Kaulitz jest trzecim mężem Heidi Klum, a szczęśliwe małżeństwo tworzą do dzisiaj.

***

Zobacz również:
Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie afery Opozdów
Klaudia Halejcio okradziona w Paryżu. "Zniknęło nam kilka tysięcy złotych"
Księżna Kate zaskoczyła dzieci. W tej roli jeszcze jej nie widzieliście!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | Tom Kaulitz | odważna stylizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy