Reklama

Ida Nowakowska ubrała tak syna do samolotu. Fanki są zachwycone!

Ida Nowakowska wybrała się wraz z mężem Jackiem Herndonem i synkiem Maksem w podróż, a relacją z lotu pochwaliła się na Instagramie. Furorę zrobił syn gwiazdy, który podbił serca zarówno stewardess na pokładzie samolotu, jak i fanek na instagramowym profilu Idy Nowakowskiej.

Ida Nowakowska, gwiazda TVP i prowadząca show "The Voice Kids" oraz "Pytanie na śniadanie", postanowiła wybrać się z bliskimi na wakacje. Na swoim Instagramie pochwaliła się rodzinnym nagraniem z pokładu samolotu. Uwagę przykuł przede wszystkim jej synek Maks. Gwiazda postanowiła bowiem wybrać dla niego wyjątkową stylizację na podróż!

Ida Nowakowska pokazała synka. Zrobił furorę!

Ida Nowakowska postanowiła przebrać swojego synka za... małego pilota! Maks miał więc na sobie charakterystyczną czapkę pilotkę z nadrukowanymi goglami, a także kurtkę w kolorze khaki z naszywkami. Oryginalna stylizacja syna Nowakowskiej przyciągnęła uwagę stewardess, które zrobiły sobie zdjęcia z pociechą gwiazdy.

Mały Maks wraz z mamą mieli także wyjątkową atrakcję - jeszcze przed startem, gdy samolot stał na płycie lotniska, mogli obejrzeć z bliska kokpit, w którym pracują piloci! Na nagraniu widać też, jak Ida Nowakowska z synem na rękach siada na fotelu pilota.

Reklama

Synek Idy Nowakowskiej w samolocie. Fanki krytykują jedno zachowanie gwiazdy!

Fanki i obserwatorki na profilu Idy Nowakowskiej były zachwycone całą sytuacją z podróży, jak i stylizacją Maksa. Zachwalały dobór ubrań i dodatków dla chłopca oraz podkreślały, jak wspaniała to dla niego przygoda.

- czytamy na profilu gwiazdy Telewizji Polskiej.

Kilka osób zwróciło jednak uwagę na zachowanie prezenterki, które wzbudziło ich niepokój. Internautki podkreśliły, że gwiazda całuje swojego synka, podczas gdy sama jest ubrana w maseczkę.

- komentowały użytkowniczki. Ida Nowakowska nie odpowiedziała jednak na ich uwagi. 

Przeczytaj też:

Aneta ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" w odważnej sesji ciążowej

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Radosław Majdan pokazał Małgorzatę w łóżku. Internauci zwrócili uwagę na jedno!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy