Izabela Scorupco. Polska dziewczyna Bonda po latach wciąż jest prawdziwą pięknością!

Filmy o Jamesie Bondzie zawsze budzą sporo emocji, nie tylko przez wzgląd na fabułę filmów i znakomitą grę poszczególnych aktorów, ale również urodę kobiet, które wcielają się w rolę dziewczyn agenta 007. Kobiet Bonda łącznie było już tyle, że trudno je wszystkie zliczyć, a wśród nich była też Polka, Izabella Scorupco, która w 1995 roku na ekranie towarzyszyła Pierce'owi Brosnanowi w "GoldenEye". Piękność po latach wciąż zachwyca urodą. Jak wygląda teraz?

Izabella Scorupco była dziewczyną Bonda w 1995 roku w filmie GoldenEye
Izabella Scorupco była dziewczyną Bonda w 1995 roku w filmie GoldenEyeEon Productions / United Artists/Collection ChristophelEast News

Izabella Scorupco. Nie tylko dziewczyna Bonda

Kolejny film o przygodach Jamesa Bonda, "Nie czas umierać", który można zobaczyć w kinach, budzi wiele emocji wśród fanów całej serii o przygodach agenta 007.

Sporo mówi się nie tylko o najnowszej produkcji, ale również o poprzednich filmach, których na przestrzeni lat wyprodukowano przecież mnóstwo.

Przez ekran przewinęło się wielu utalentowanych aktorów oraz równie zdolnych i pięknych kobiet.

Jedną z nich, która w 1995 roku w filmie "GoldenEye" wcieliła się w rolę dziewczyny Bonda, była Polka, Izabella Scorupco.

Izabella Scorupco i Pierce Brosnan na ekranie tworzyli magnetyczny duet, od którego trudno było oderwać wzrok
Izabella Scorupco i Pierce Brosnan na ekranie tworzyli magnetyczny duet, od którego trudno było oderwać wzrokEon Productions / United Artists/Collection ChristophelEast News

Izabella Scorupco wciąż jest piękną kobietą. Nic się nie zmieniła?

Piękna aktorka zachwyciła fanów filmów o Bondzie i, choć od premiery "GoldenEye" minęło już 26 lat, Izabella Scorupco wciąż wygląda fenomenalnie. 

Może się pochwalić idealną sylwetką, a na jej twarzy na próżno można doszukiwać się zmarszczek, pomimo tego, że ma już 51 lat. 

Kiedy artystka pozuje do zdjęć z córką, można odnieść wrażenie, że obie panie wyglądają bardziej jak siostry! 

Wy też wciąż zachwycacie się urodą polskiej dziewczyny Bonda, Izabelli Scorupco? 

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas