Reklama

Jak dziś wygląda Donna D'Errico? Gwiazda "Słonecznego patrolu" oszałamia

Donna D'Errico zasłynęła dzięki roli w serialu "Słoneczny patrol". Była aktorka i modelka mając 55 lat dalej zachwyca i patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trudno uwierzyć w jej wiek. Czemu zawdzięcza tak młody wygląd i jaki jest jej sekret szczupłej sylwetki?

Zachwycająca Donna D'Errico. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wciąż cieszy się popularnością

Donna D'Errico to amerykańska modelka i aktorka. Drzwi do kariery otworzyła jej sesja zdjęciowa dla "Playboy'a", a następnie rola w serialu "Słoneczny patrol". 

 Zagrała tam ratowniczkę Donnę Marco i to właśnie ta rola sprawiła, że propozycje innych ról posypały się jak z rękawa. W 2022 roku zagrała Mabel w filmie "Frank i Penelope", a zainteresowanie jej osobą w ogóle nie słabnie. 

Choć fani widzą ją na ekranach telewizorów znacznie rzadziej, to jednak jej życie wciąż śledzą z wypiekami na twarzy, a wszystko przez jej zaangażowanie w ochronę praw zwierząt, a także ze względu na... wygląd. 

Czytaj więcej: Tak dziś wygląda Brooke z "Mody na sukces". Aktorka nie stroni od botoksu!

Reklama

Dziś 55-letnia Donna D'Errico wygląda olśniewająco. Trudno uwierzyć w jej wiek, a jej wielbiciele niecierpliwie czekają zawsze na nowe zdjęcia gwiazdy, które publikuje je regularnie w swoich mediach społecznościowych.

Co takiego obecnie robi Donna D'Errico, że wygląda tak, jakby czas dla niej zatrzymał się w miejscu?

Sekret młodzieńczego wyglądu Donna D'Errico. Trudno oderwać od niej wzrok

55-letnia Donna D'Errico w swoich mediach społecznościowych kusi fanów gorącymi zdjęciami, a jej sesje w strojach kąpielowych wywołują nie tylko wielkie emocje u obserwatorów gwiazdy, ale też rodzą pytania. 

Jak była gwiazda "Słonecznego patrolu" utrzymuje nienaganną figurę i sprawia, że na jej twarzy nie ma niemal ani jednej zmarszczki? 

Czytaj takżeFryzura Pameli Anderson wraca do łask. Zobacz, jak wykonać takie upięcie

Okazuje się, że Donna D'Errico zawdzięcza taki wygląd wegańskiej diecie, którą stosuje od lat i ćwiczeniom fizycznym. Gwiazda jednak nie ukrywa jednocześnie, że nie stroni od medycyny estetycznej i regularnie stosuje botoks. 

Dieta i aktywność fizyczna to nie wszystko

Patrząc jednak dziś na jej figurę, trudno uwierzyć także w to, że kobieta jest matką dwójki dzieci - syna Rhyana (ur. w 1993) i córki Frankie (ur. 2001).

Po dwóch ciążach, w wieku 55 lat wygląda niczym nastolatka i zachęca swoich fanów do prowadzenia zdrowego trybu życia - uprawiania sportu, przestrzegania zdrowej, bogatej w warzywa i tłuszcze roślinne diety, a także do rezygnacji z używek. 

Zobacz również:  Seksbomba z Hollywood trafiła na ulicę. Straciła pieniądze, a nawet zęby! 

Dodatkowo w swoich mediach społecznościowych gwiazda przyznaje, że dużą rolę w utrzymaniu doskonałego wyglądu pełni u niej picie wody, a co za tym idzie odpowiednie nawilżenie skóry i... stosowanie kremów z filtrem ochronnym. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donna D'Errico | Słoneczny patrol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy