Reklama

Reklama

Jennifer Lopez pokazała ślubną obrączkę. Kosztowała majątek?

W niedzielę świat obiegła wiadomość o ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para, która po wielu latach dała sobie drugą szansę, powiedziała "tak" podczas kameralnej ceremonii w Las Vegas, w tajemnicy przed mediami. Teraz paparazzi przyłapali wokalistkę, opuszczającą studio tańca i sfotografowali jej ślubną obrączkę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli w związku po raz pierwszy prawie 20 lat temu. Już wtedy wszystko wskazywało na to, że staną na ślubnym kobiercu, ale po wielu latach J.Lo przyznała, że toczący się w świetle reflektorów związek nie miał szans na przetrwanie. Zakochani rozstali się więc, oboje zaangażowali się w nowe związki i zostali rodzicami, ale ich miłość pozostała na tyle silna, że po wielu latach ponownie dali sobie szansę.

O tym, że Lopez i Affleck znów są razem, świat dowiedział się w czerwcu 2021 roku. Fani byli zachwyceni i tym razem przekonani, że zakochanym uda się wreszcie skonsumować związek. 

W weekend świat obiegła wiadomość, że 16 lipca Jennifer i Ben stanęli na ślubnym kobiercu, podczas bardzo kameralnej uroczystości tylko dla najbliższych. Teraz paparazzi przyłapali wokalistkę i sfotografowali jej ślubną obrączkę. 

Reklama

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie ze ślubu Jennifer i Bena!

Jennifer Lopez pokazała ślubną obrączkę. Cena zaskakuje?

Jennifer Lopez została sfotografowana przez paparazzi, gdy opuszczała studio tańca w Los Angeles. Gwiazda miała na sobie szare leginsy, sportowe buty i top z długim rękawem odsłaniający płaski brzuch. 

Uwagę fotografów przykuła jednak nie tyle stylizacja wokalistki, co błyszcząca na jej palcu obrączka ślubna. Co ciekawe, zagraniczne tabloidy podały już, że jej cena nie jest wcale spektakularna i wyniosła... 1000 dolarów. Biorąc pod uwagę, że za pierścionek zaręczynowy Ben Affleck zapłacić aż pięć milionów dolarów, jest ona faktycznie zaskakująco niska!

Zobacz również:

Michał Wiśniewski planuje swoje piąte wesele!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy