Julia Dybowska znów w Warszawie. Spędza czas bez partnera miliardera?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Julia Dybowska i jej związek z 32 lata starszym od niej miliarderem Robertem Tchenguizem od lat budzi kontrowersje. Jednak ostatnio coraz częściej można usłyszeć plotki o ich rozstaniu, a wszystkiemu winne częstsze, samotne podróże Julii do Polski oraz Boże Narodzenie, które spędziła z rodziną w Warszawie, zamiast z ukochanym. Teraz gwiazda znów zaskoczyła zdjęciem z Polski.

Julia Dybowska wiedzie bardzo luksusowe życie
Julia Dybowska wiedzie bardzo luksusowe życieFlynet - Splash NewsEast News

Julia Dybowska i jej kontrowersyjna miłość do miliardera

Julia Dybowska to Polka, która swego czasu starała się wyróżnić na warszawskich salonach, gdzie otrzymała miano "Żywej Lalki Barbie". Kojarzona głównie za sprawą swojego wyglądu, nie zyskała jednak wielkiej sławy w polskim show-biznesie.

Starszy od Julii o 32 lata Robert zakochał się w niej bez pamięci do tego stopnia, że miał on zostawić dla pięknej Polki żonę i dzieci. Sytuacja ich związku była na tyle skomplikowana, że przez pewien czas Julia mieszkała pod jednym dachem z byłą żoną biznesmena i jego dziećmi. Co prawda londyńska willa była dość spora, ale jednak sama sprawa wydawała się dość zagmatwana.

Z biegiem czasu jednak sprawy ułożyły się i Dybowska wiodła bogate oraz szczęśliwe życie u boku miliardera, który nie szczędził funduszy na luksusową codzienność.

Od tego momentu popularność Polki zaczęła rosnąć, a wszystko za sprawą jej mediów społecznościowych, w których dzieli się stylizacjami wartymi miliony oraz pokazuje chętnie swoje luksusowe podróże.

To właśnie przyciągnęło obserwujących na profil Julii Dybowskiej. Jednak ostatnio to właśnie zdjęcia celebrytki sprawiają, że pojawiły się plotki na temat zmian w jej życiu.

Częściej bywa w Polsce i w Dubaju, niż w Londynie

Podróże w życiu Julii Dybowskiej to żadna nowość. Jednak gwiazda przez ostatni czas częściej niż w egzotycznych krajach, gości w Polsce. Wcześniej ukochana miliardera odwiedzała naprawdę odległe zakątki świata, a teraz krąży między Dubajem a Warszawą.

W Londynie także można ją rzadko obecnie spotkać, a przecież to właśnie tam mieszka z Robertem. Dodatkowo już od Bożego Narodzenia fanów Julii niepokoił fakt, że nie spędziła ona świąt z ukochanym.

Julia Dybowska w Londynie ostatnio było w listopadzie zeszłego roku
Julia Dybowska w Londynie ostatnio było w listopadzie zeszłego rokuBACKGRIDAgencja FORUM

Obecnie Julia także opublikowała zdjęcie z Warszawy, gdzie uśmiechnięta pozuje do fotografii w czerwonym, sztucznym futerku. Ostatnie zdjęcie z Londynu Julia opublikowała na początku listopada 2023 roku, a od tego czasu widać, że celebrytka jednak spędza czas między Dubajem a Warszawą.

Możliwe, że powodem takich właśnie podróży są sprawy biznesowe Julii, ale nie cichną plotki, że jednak może chodzić o rozstanie z ukochanym. Sama Julia jednak nie wykazuje zainteresowania tym tematem i nie wyjaśnia swoje sytuacji sercowej.

Zobacz także:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas