Reklama

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całowali się w Wenecji

Julii Wieniawa i Nikodem Rozbicki zatrzymali się w swojej wakacyjnej podróży w Wenecji. To ich ostatni przystanek w trasie. Doszło tam do bardzo romantycznej sceny, którą Julia Wieniawa podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przebyli długą drogę, zanim oficjalnie stali się parą. Aktorka spotykała się wcześniej z Antkiem Królikowskim, który niedawno znalazł szczęście u boku Joanny Opozdy, Baronem z zespołu Afromental, Maćkiem Musiałowskim i Maciejem Musiałem. Jednak ostatecznie to Nikodem Rozbicki skradł jej serce - plotki głoszą, że był zauroczony Wieniawą już 3 lata temu!

Wieniawa i Rozbicki we Włoszech

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zdecydowali wyruszyć na wspólne wakacje. Młodzi zakochani podjęli się ambitnej misji - dość spontanicznej podróży po Europie. Taki urlop nie jest najprostszy, wymaga koordynowania wielu kwestii i kompromisów, a jednak para wydaje się bardzo szczęśliwa.

Wieniawa i Rozbicki byli już w Amsterdamie i Paryżu, stamtąd pojechali do Włoch. Oczywiście to oznacza wakacyjną atmosferę, klimatyczne knajpki, które chętnie odwiedzają, racząc się lokalnymi przysmakami oraz... mnóstwo okazji do romantycznych fotografii i okazywania sobie uczuć!

Reklama


Szczególnie urocze było zdjęcie z Werony, gdzie Julia Wieniawa pozowała na legendarnym balkonie, na którym Julia Capuleti wypatrywała Romea.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. To miłość?

Najnowsze zdjęcie z Instagrama gwiazdy rozwiewa wątpliwości.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przeżyli naprawdę wspaniałą przygodę i wyglądają na bardzo zakochanych. Co za namiętny całus!

Wieniawa podkreśliła też w opisie, jak ogromne wrażenie zrobiła na niej Wenecja - ostatni przystanek na trasie.

Czy miłość Wieniawy i Rozbickiego będzie dalej kwitła po tak udanych wakacjach? Czas pokaże!

Przeczytaj też:

Wieniawa niczym szekspirowska Julia pozdrawia z balkonu w Weronie

Meghan Markle i książę Harry komentują sytuację w Afganistanie! Pokazali zdjęcia!

Anna Karczmarczyk: Maski są dobre na scenie, w życiu lepiej nam bez nich

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje