Reklama

Reklama

Julia Wieniawa wypoczywa na Mauritiusie. Co za widoki!

Julia Wieniawa postanowiła wyrwać się z jesienno-zimowej aury panującej w Polsce i wyjechała na urlop pod palmami. W mediach społecznościowym publikuje relacje z wakacji i jak widać, bawi się tam doskonale.

Julia Wieniawa-Narkiewicz to polska aktorka i piosenkarka, swoją popularność zdobyła głównie dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Grała też w innych polskich produkcjach - w serialu "Klan, "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Druga Szansa" oraz "W rytmie serca". Może pochwalić się też rolami drugoplanowymi w filmach - "Kobiety mafii" i "Kobieta sukcesu".

Wielką pasją 23-letniej Wieniawy jest również śpiew - w 2015 roku wydała swój debiutancki singiel "Co mi jest", potem kolejne i w końcu w roku bieżącym, pojawił się długo wyczekiwany album.

Reklama

Julia Wieniawa, jak większość znanych celebrytów, prowadzi konto w mediach społecznościowych. Pokazuje tam nie tylko swoje życie zawodowe, dzieląc się sukcesami, ale zdarza się też przemycić nieco "prywaty". Z jej Instagrama, obserwowanego obecnie przez ponad 2 mln internautów, wiemy, że celebrytka wygrzewa się obecnie na Mauritiusie. Postanowiła zaczerpnąć nieco słońca i zażyć kąpieli w oceanie, podczas gdy w Polsce panuje iście jesienno-zimowa aura. Być może chciała też w ten sposób "pozbierać" myśli po ostatnim rozstaniu z Nikodemem Rozbickim, z którym to jak się mogło wydawać, tworzyli zgrany duet przez prawie dwa lata.

Julia Wieniawa na wakacjach

Na Instagramie Julii Wieniawy nie mogło zabraknąć zdjęć z pobytu na rajskiej wyspie - jak widać, bawi się tam fantastycznie. Na ostatnio publikowanych zdjęciach podziwiać możemy jak pozuje w bikini na plaży, popijając napój kokosowy. 

Fani jak zawsze komplementują i wyrażają swoje zachwyty w komentarzach. Takich okoliczności można jedynie pozazdrościć!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy