Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała stopę w "PnŚ". "Bardzo ładnie zbudowana"

O stopy trzeba regularnie dbać, aby wyglądały dobrze. Na szczęście wie o tym Katarzyna Cichopek - prezenterka została poproszona o pokazanie swojej bosej stopy podczas dyskusji o barefootingu w "Pytaniu na śniadanie". Eksperta się nią zachwyciła.

Katarzyna Cichopek wróciła niedawno z egzotycznego urlopu. Wraz z Maciejem Kurzajewskim, z którym od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek, wypoczywała w słonecznej Jordanii. Zdjęcia z wyjazdu można podziwiać w mediach społecznościowych pary. Teraz wrócili do pracy i ponownie prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie".

Czytaj także: Cichopek i Kurzajewski szaleją w Jordanii. Co warto wiedzieć o tym kraju?

Reklama

Temat barefootingu w "Pytaniu na śniadanie"

Gościnią jednego z najnowszych odcinków była ekspertka od tzw. barefootingu. Jest to trend polegający na chodzeniu boso lub w butach mających na celu imitowanie takiego wrażenia. Fizjoterapeutka szybko zwróciła uwagę na stopy prowadzącej program, która tego dnia miała na sobie beżowe szpilki.

W pewnym momencie kobieta poprosiła Cichopek o ściągnięcie buta, co ta uczyniła. Prezenterka wciąż siedziała na kanapie, a w tym czasie fizjoterapeutka trzymała w rękach jej bosą stopę z idealnym, czerwonym manicure, analizując jej budowę. "Twoja stopa jest z przodu szersza, jest piękna, bardzo ładnie zbudowana, nie ma palucha koślawego" - zachwycała się ekspertka.

Zachwyty nad stopą Katarzyny Cichopek

Pojawił się także pomysł, aby prowadząca program położyła stopę na stoliku kawowym, żeby była lepiej widoczna dla widzów. I faktycznie przez chwilę jej noga była w tym miejscu, jednak szybko powróciła na podłogę. Gościni odcinka nadal wyrażała swój zachwyt:

Następnie w rozmowę włączył się Kurzajewski, który dyskutował na temat podeszew sportowych butów. Na koniec Cichopek spuentowała całą dyskusję: "Od stóp się wszystko zaczyna. One dźwigają codzienne ciężar całego ciała. Dlatego trzeba o nie wyjątkowo dbać".

Zobacz również: Wygląd Katarzyny Cichopek zaniepokoił internautów. "Bielactwa pani przecież nie ma?"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy