Reklama

Keanu Reeves i Alexandra Grant pokazali się razem na gali MOCA 2022. Te zdjęcia to jakiś kosmos!

Keanu Reeves przybył na tegoroczną galę MOCA w Los Angeles w towarzystwie swojej partnerki, Alexandry Grant. Keanu z okazji tej uroczystości przywdział klasyczny czarny garnitur, natomiast Alexandra Grant skradła uwagę fanów nieziemską, jaskrawoczerwoną suknią, do której założyła błyszczące baletki. Para długo pozowała fotografom na ściance, a efekt... no cóż, musicie to sami zobaczyć!

Keanu Reeves i Alexandra Grant zachwycili fanów podczas gali MOCA 2022

Gala MOCA jest corocznym wydarzeniem, którego celem jest zbieranie pieniędzy na rzecz Muzeum Sztuki Współczesnej. Wyżej wspomniane muzeum jest wyjątkowe, ponieważ jest jedyną placówką w Los Angeles, która została w całości założona przez artystów i zajmuje się kolekcjonowaniem oraz propagowaniem sztuki współczesnej.

Co roku na gali można spotkać wiele gwiazd, a w tym roku uwagę fanów skradli szczególnie Keanu Reeves i Alexandra Grant, którzy olśnili publikę swoimi stylizacjami i szczerym, niekrytym uczuciem.

Keanu Reeves na tegorocznej gali pojawił się w towarzystwie partnerki, Alexandry Grant. Aktor znany m.in. z "Matrixa" z okazji tej uroczystości założył klasyczny czarny garnitur, pod którym znalazła się białą koszula i krawat w paski. Reeves swoją stylizację uzupełnił brązowymi butami, które świetnie komponowały się z resztą ubioru.

Reklama

Alexandra Grant założyła z kolei olśniewającą, jaskrawoczerwoną suknię, do której założyła błyszczące baletki. Całość stylizacji została uzupełniona przez srebrną biżuterię.

Czytaj również: Keanu Reeves nie dotyka kobiet, które proszą o zdjęcie

Para przez długi czas pozowała na ściance, jednocześnie nie ukrywając swojej miłości. Na kadrach nie brakowało bowiem szczerych uśmiechów i namiętności, dzięki czemu fani aktora mogli ujrzeć w pełni jego uczucie do partnerki.

Alexandra Grant skradła serce gwiazdy "Matrixa"

Przypomnijmy, że Keanu Reeves w przeszłości nie miał szczęścia w miłości. W 2001 roku jego ówczesna partnerka - Jennifer Syme zginęła w wypadku samochodowym. Od czasu tamtej tragedii aktor znany m.in. z "Matrixa" nie był w żadnym związku aż do 2019 roku, kiedy to na drodze Reeves'a pojawiła się Alexandra Grant. 

Para oficjalnie ogłosiła swój związek podczas wspólnego wyjścia na LACMA's Art Film Gala. Od tego czasu kochankowie są ze sobą nierozłączni, a ich uczucie z dnia na dzień jest coraz mocniejsze. 

Zobacz także: Międzynarodowy Dzień Przytulania: Jakie korzyści płyną z tej czynności?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves | celebryci | sztuka | muzeum | gala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy