Klaudia el Dursi chwali się nowym mieszkaniem. Tak teraz mieszka

Klaudia el Dursi na początku września przeprowadziła się wraz z rodziną do nowego apartamentu. Od tamtej chwili gwiazda cieszy się nowym mieszkaniem i chętnie uchyla rąbka tajemnicy, jak ono wygląda. Tym razem zaskoczyła fanów zdjęciami z jadalni i sypialni.

Klaudia el Dursi chwali się nowym mieszkaniem
Klaudia el Dursi chwali się nowym mieszkaniem Wojciech Strozyk/REPORTEREast News

Kaludia el Dursi w wymarzonym apartamencie

10 września 2023 roku na profilu Klaudii el Dursi pojawiło się zdjęcie przedstawiające ją, jej partnera oraz dwóch jej synów, którzy szczęśliwi siedzą na wielkim łóżku.

Od przeprowadzki do wymarzonego apartamentu mijają ponad dwa miesiące, a gwiazda wciąż urządza nowe lokum.

Widać, że sprawia jej to ogromną radość, gdy w pomieszczeniach pojawiają się nowe elementy. Tak było i tym razem, gdy celebrytka pochwaliła się kadrami z jadalni i sypialni, gdyż w końcu mogła zamontować tam lampy, które dodały uroku apartamentowi.

Fani też w końcu mogli zobaczyć, w jakim stylu Klaudia urządziła mieszkanie. 

Beże, ciepłe światła i minimalizm

Już na pierwszym zdjęciu z września, gdzie Klaudia el Dursi uchyliła tylko rąbka tajemnicy i pokazała fanom wyłącznie łóżko w nowym domu, widać było, że przemyślała koncepcję urządzenia lokum.

Im więcej zdjęć z mieszkania pokazuje modelka, tym bardziej widać, że styl aranżacji jest niezwykle spójny. Gwiazda zdecydowała się na królujący z mieszkaniu beż w różnych odcieniach.

Nowe oświetlenie wraz z kolorystyką sprawiają, że apartament jest niezwykle ciepły i przytulny. Nawet marmur pojawiający się na kuchennych ścianach nie odbiera mu tej przytulności.

To właśnie materiał jakim jest marmur, dodał wnętrzom elegancji, podobnie jak złote dodatki sprawiły, że apartament jest także ekskluzywny.

"Każdy dzień z Asią to wielka frajda". Joanna i Krzysztof Ibiszowie u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas