Reklama

Reklama

Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego? Meghan chce testów DNA!

Książę Karol nie jest ojcem Harry’ego? Pogłoska, że miałby być nim James Hewitt istnieje w mediach od dawna. Księżna Meghan stanowczo apeluje o przeprowadzenie testów DNA.

Od lat mówi się, że ojcem Harry’ego może nie być książę Karol, syn królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Kto zatem miałby być ojcem Harry’ego? James Hewitt - wojskowy, z którym Diana spotykała się przez pięć lat, kiedy w małżeństwie jej i Karola trwał poważny kryzys.

Ojcem Harry’ego jest James Hewitt? Doniesienia tygodnika

Jak podawał w tym roku tygodnik "Globe", powołując się na dokumenty, które wyciekły z Pałacu Buckingham, rzeczywiście ojcem Harry’ego jest James Hewitt. Miałby wiedzieć o tym książę William, który przez szacunek do brata i zmarłej tragicznie matki, postanowił nie zabierać głosu w sprawie.

Reklama

James Hewitt kilka lat temu został spytany, czy jest ojcem Harry’ego. Stanowczo temu wtedy zaprzeczył.

Książę Karol nie jest ojcem Harry’ego? Meghan chce, by przeprowadzono testy DNA

Według serwisu Splashnews Harry już dawno chciał poddać się testowi DNA, ale wówczas nie wyraziła na to zgody Królowa Elżbieta. Teraz jednak sytuacja się zmieniła: Harry i Meghan mieszkają w USA, nie pełnią żadnych funkcji w rodzinie królewskiej. Największą zwolenniczką przeprowadzenia u Harry’ego testów DNA jest Meghan. Bardzo mocno namawia do tego swojego męża.

- tak mówiła w jednym z magazynów osoba otoczenia Meghan i Harry'ego.

Kto jest ojcem Harry’ego? Na ten temat powstała... sztuka!

Temat, że Harry nie jest synem księcia Karola, krąży w mediach od dawna. Mimo że nigdy nie został oficjalnie potwierdzony, kilka lat temu powstała na ten temat m. in. sztuka teatralna wystawiana na londyńskim West Endzie. "Truth, Lies, Diana" zawiera szokujące szczegóły na temat pozamałżeńskiego związku matki księcia Harry’ego, księżnej Diany, z instruktorem jazdy konnej, oficerem kawalerii Jamesem Hewittem oraz innymi mężczyznami.

Utwór został oparty na rozmowach autora Jonathana Conway'a z Jamesem Hewittem i innymi osobami blisko znającymi Dianę. Sugeruje, że romans Hewitta z ówczesną żoną następcy tronu księcia Karola zaczął się na półtora roku przed urodzeniem Harry'ego.

Związek Diany i Karola nie był idealny

Księżna Diana i książę Karol pobrali się w londyńskiej kaplicy Westminster Abby w 1981 roku. Wydarzeniem emocjonowały się miliony ludzi - syn królowej Elżbiety II i panna Spencer wydawali się być niemal bajkową, idealną parą.

Szybko okazało się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Książę Karol, zakochany w Camilli Parker-Bowles, odtrącał Lady Di, która zaczęła szukać prawdziwego uczucia gdzie indziej.

Jako partnerzy Diany wymieniani są m.in.: Hasnat Khan, Gulu Lalvani, Dodi Al-Fayed oraz właśnie James Hewitt, oficer brytyjskiej armii, o którym spekuluje się, że może być ojcem Harry’ego.

Przeczytaj też:

Książę William i księżna Kate spotkają się z Meghan Markle i Harry'm

Królowa Elżbieta II ma prośbę do poddanych

Wstrząsające zapiski księżnej Diany: "Po kłótniach z Karolem cięłam piersi i uda nożykiem"

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy