Reklama

Reklama

Księżna Charlene dostanie pieniądze od męża za pojawienie się u jego boku

Związek księcia Alebrta i księżnej Charlene od lat budzi wiele kontrowersji. Tym razem mówi się o tym, że książę Albert z Monako zgodził się płacić swojej żonie Charlene ponad 10 milionów funtów rocznie za wypełnianie jej królewskich obowiązków i… bycie jego żoną.

Księżna Charlene i książę Albert wciąż są obiektem wielu plotek. Które z nich są prawdziwe?

Od wielu miesięcy w mediach nie cichną plotki na temat kolejnego kryzysu w małżeństwie księcia Alberta i księżnej Charlene oraz próbie kolejnej ucieczki kobiety od władcy Monako. 

 Podobno jednak zostało zawarte porozumienie między 64-letnim księciem a jego 44-letnią żoną, aby zapewnić obecność Charlene "u jego boku podczas publicznych wydarzeń". 

Rewelacje pojawiają się w mediach od kiedy księżniczka Charlene wróciła do życia publicznego w zeszłym miesiącu po długiej nieobecności spowodowanej złym stanem zdrowia. 

Długi okres z dala od królewskiego dworu sprawił, że spędziła prawie rok w Afryce Południowej i Szwajcarii. Wróciła ona jednak do centrum uwagi, pojawiając się na Monaco E-Prix 30 kwietnia, gdzie towarzyszył jej mąż oraz dzieci. 

Reklama

Książę Albert będzie płacił Charlene za bycie jego żoną? To brzmi absurdalnie!

Jej publiczne wystąpienie spotkało się z uznaniem królewskich obserwatorów, ale francuski magazyn "Voici"  twierdzi, że "księżniczka nie wróciła za wygórowaną cenę". 

I to dosłownie, bo warunkiem jej powrotu było to, że Albert będzie płacił Charlene "12 milionów euro [10,2 miliona funtów] rocznie".   "Paris Match", belgijska gazeta, również przedstawiła podobne twierdzenia, podkreślając, że "książę Albert sam zapłaci księżniczce, aby pojawiła się u jego boku podczas publicznych wydarzeń". 

Pałac Królewski nie chce jednak komentować zaistniałej sytuacji. Wydarzenia, do uczestnictwa w których może być zobowiązana Charlene, obejmują Grand Prix F1 29 maja i bal charytatywny Rose 8 lipca. 

***

Zobacz również: 

Księżna Kate nigdy nie była tak szczupła. Są nowe zdjęcia! 

Aiko. Najsmutniejsza księżniczka na świecie?

Tego o Charlotte nie wiedzieliście. William zdradził sekret córki! 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy