Reklama

Reklama

Lottie Moss pozuje na urlopie w kusym stroju

Lottie Moss to modelka i młodsza, przyrodnia siostra Kate Moss. Atrakcyjna blondynka poszła w ślady Kate i robi wszystko, by jej dorównać. Ma szansę na taką karierę?

Charlotte Moss, znana jako Lottie Moss urodziła się 9 stycznia 1998 roku jako córka Inger Solnordal i Petera Mossa, jest więc z jego strony przyrodnią siostrą Kate Moss - jednej z najsłynniejszych modelek świata. Lottie pozazdrościła starszej siostrze i też postanowiła zostać modelką. 

Lottie Moss w 2014 roku podpisała kontrakt ze Storm Management. Pozowała dla magazynu "Dazed", "Teen Vogue" i serii reklam Calvina Kleina, w których debiutowała także jej słynna siostra, Kate. 

W 2016 roku Moss zadebiutowała na okładce "Vogue", ale nigdy nie udało się jej powtórzyć sukcesów Kate. Dziś działa głównie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 409 tysięcy osób. 

Lottie Moss pozuje na wakacjach w mocno wyciętym stroju. Idealna?

Lottie Moss przebywa obecnie na wakacjach na Karaibach i na bieżąco relacjonuje fanom swój pobyt w raju. Właśnie opublikowała zdjęcia, na których pozuje w mocno wyciętym, różowym stroju. Lottie prezentuje na nich swoją nienaganną sylwetkę, płaski, umięśniony brzuch i modne tatuaże. Jak myślicie, ma jeszcze szansę na karierę na miarę Kate Moss?

Reklama

***
Zobacz również:

Tess Holliday w odważnej sesji z rogami!

Justyna Steczkowska zabrała syna na galę. Towarzyszyła im jego dziewczyna

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lottie Moss | Monika Pietrasińska | modelka w bieliźnie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy