Reklama

Reklama

Ma 64 lata, a wygląda jak dwudziestolatka. Fani nie mogą się powstrzymać!

Teresa Werner, polska wokalistka i prezenterka, która zgromadziła na Instagramie pokaźną liczbę 101 tysięcy fanów, zaprosiła ich właśnie na najnowsze koncerty. Gwiazda zachwyca formą i młodym wyglądem i aż trudno uwierzyć, że niedługo skończy 65 lat!

Teresa Werner - kariera i życie prywatne

Teresa Werner debiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk, w którym występowała przez kolejne 33 lata. W 1991 roku wokalistka reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, na którym zajęła pierwsze miejsce.

Teresa Werner rozpoczęła karierę solową dość późno, bo w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” oraz album "Spełnić marzenia" który uzyskał status platyny. Wokalistka została także odznaczona tytułem doktora honoris causa i honorową odznaką "Zasłużony dla kultury polskiej". 

Lubiana piosenkarka doskonale sprawdza się także w roli prezenterki i od października 2020 roku prowadzi w Polo TV program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Prywatnie jest natomiast szczęśliwą żoną i mamą Joanny. 

Zobacz również: Gina Lollobrigida nie żyje! Gwiazda miała 95 lat 

Reklama

Teresa Werner zachwyca formą i młodym wyglądem. Właśnie ruszyła w trasę!

Teresa Werner od jakiegoś czasu aktywnie działa także na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 101 tysięcy fanów! Wokalistka na bieżąco dzieli się z nimi migawkami z zawodowego oraz prywatnego życia i zaprasza na noworoczne koncerty!

Wokalistka zaplanowała sporą trasę, by spotkać się ze swoimi wielbicielami "na żywo" i zaprezentować najnowsze hity. Niedawno udostępniła także swój nowy teledysk do utworu "Nie traćmy nawet dnia". 

Choć Teresa Werner będzie niedługo świętować 65 urodziny, to zachwyca formą i młodym wyglądem. Na zdjęciach, które gwiazda regularnie publikuje na Instagramie, widać, że nie tylko cieszy się życiem, ale dba o swój wygląd i zdrowie. Nic dziwnego, że fani wciąż zasypują ją komplementami:

- "Belissima", "Super pani wygląda", "Ale cudooo", "Witam uśmiechniętą gwiazdę" - piszą. 

Zobacz również: Selena Gomes drwi z hejterów jej ciała

 





INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Werner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy