Reklama

Magda Gessler i Lara Gessler przerywają milczenie po śmierci Piotra Gesslera

Lara Gessler 27 sierpnia 2021 podała smutną informację na swoim profilu w mediach społecznościowych - zmarł były mąż jej matki, Magdy Gessler, a tym samym - ojciec Lary. Teraz po kilku dniach od tragedii obie panie przerywają milczenie.

Nie żyje Piotr Gessler

 Magda Gessler po śmierci pierwszego męża, Volkharta Müllera, wyszła w 1958 roku za Piotra Gesslera, syna warszawskiego restauratora.


Po podziale rodzinnej firmy w 1991 roku Magda i Piotr otrzymali restaurację "U Fukiera" w Warszawie i to dzięki niej stali się sławni w świecie gastronomii.

Chociaż parze finalnie nie udało się wytrwać w zgodnym małżeństwie, do końca zachowali przyjacielskie stosunki. Chociaż nie wypowiadali się na swój temat zbyt często, to mediami wstrząsnęła informacja, że Piotr Gessler zmarł 27 sierpnia. 

Informację tę przekazała córka pary - Lara Gessler. 

Od tego momentu obydwie panie zamilkły, mierząc się z żałobą w pierwszych dniach po śmierci bliskiej im osoby. 

Reklama

Magda Gessler i Lara Gessler przerywają milczenie

Dopiero teraz Magda dosłownie zasypała swój profil w mediach społecznościowych zdjęciami byłego męża, ubolewając, że jeszcze niedawno spędzali w trójkę czas. 

Zaskakujące jest jednak to, że tak samo szybko, jak zdjęcia pojawiły się w sporej ilości na profilu Magdy, tak szybko stamtąd zniknęły. 

Lara z kolei podziękowała fanom za wsparcie i przeprosiła za nieobecność w ostatnich dniach. 

To z pewnością jest niewyobrażalnie trudny czas dla całej rodziny i zarówno Lara, jak i Magda, wrócą do show-biznesu w odpowiednim dla siebie momencie. 

***
Zobacz również: 

Jerzy Połomski w coraz gorszym stanie! Menadżerka ujawnia przykrą prawdę

Joanna Krupa o dojrzałym macierzyństwie: "Cieszę się, że zaczekałam"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy