Reklama

Majka Jeżowska zdradziła prosty sposób na atrakcyjny wygląd. Oto co jada każdego dnia

63-letnia Majka Jeżowska znana jest z niegasnących pokładów energii, wdzięku i wspaniałej sylwetki. Celebrytka jest inspiracją dla wielu Polek i nieustannie udowadnia, że wiek to tylko liczba. Wiemy, jaki jest sekret jej młodzieńczego wyglądu.

Majka Jeżowska to ceniona piosenkarka i kompozytorka, znana szczególnie z tworzenia muzyki dla dzieci. Jej kariera nabrała tempa w latach 80. - wówczas zyskała popularność jako artystka sceny popowej. Popularność i rzeszę fanów zyskała jednak dzięki dziecięcym przebojom takim jak m.in. "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są". Jej utwory są niezwykle melodyjne, szybko wpadają w ucho, mają niebanalne teksty, a najmłodsi uwielbiają je do dziś.

Reklama

Zobacz też: Majka Jeżowska wygląda młodo i promiennie. Jest wierna tej diecie

Jaki jest sekret młodego wyglądu Majki Jeżowskiej?

Majka Jeżowska od zawsze promienieje, jest pełna energii i nie narzeka na problemy z nadprogramowymi kilogramami. Okazuje się, że nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet, jednak stawia na zdrowe produktu. W wywiadach niejednokrotnie podkreślała, że jej recepta na zdrowie i doskonały wygląd to jedzenie "z głową", zachowywanie umiaru, a także świadomość własnego ciała.  Jadłospis gwiazdy oparty jest głównie na warzywach, nabiale oraz niewielkiej ilości owoców morza. Ponadto Jeżowska dawno już wykluczyła z diety mięso oraz jajka.

Czytaj także: Majka Jeżowska: "Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą". Zdanowicz pomiędzy wersami

Piosenkarka uwielbia jeść surowe warzywa, które jak twierdzi, pomagają utrzymać witalność i lekkość. Stawia na małe porcje i je regularnie. Nie ukrywa także, że jej słabością są słodycze - szczególnie lody, na które pozwala sobie od czasu do czasu.

Nieodłącznym elementem stylu życia Majki Jeżowskiej jest aktywność fizyczna - piosenkarka regularnie ćwiczy, co z pewnością ma ogromny wpływ na jej wygląd.

Styl życia to klucz do doskonałego samopoczucia

63-letnia Majka Jeżowska podkreśla, że ogromne pokłady energii oraz świetny wygląd zawdzięcza przede wszystkim zdrowej diecie, oraz aktywności fizycznej. Uważa, że aspekty te mają kluczowe znaczenie w zachowaniu zdrowia i wpływają na wolniejsze starzenie się organizmu. Styl życia, który prowadzi, poleca więc wszystkim osobom bez względu na wiek. Te proste zmiany pomogą z pewnością tym, którzy ciągle narzekają na zmęczenie i dodatkowe kilogramy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy