Oto czym zajmuje się Marta Krupa. Czy pójdzie w ślady starszej siostry?

Joanna Krupa to jedna z najbardziej znanych celebrytek w Polsce, od wielu lat jest gwiazdą TVN-u. Ostatnimi czasy głośno jest również o jej siostrze Marcie, która coraz częściej pokazuje się na ściankach. Na przykład, niedawno wystąpiła w finale "Top Model" i olśniewającym wyglądem przyciągnęła uwagę fotoreporterów. Czy Marta Krupa pójdzie w ślady znanej siostry?

Marta Krupa na otwarciu kliniki La Perla
Marta Krupa na otwarciu kliniki La PerlaArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Marta Krupa zamieszkała w Polsce. Czy zostanie tu na stałe?

Marta Krupa to młodsza siostra modelki i osobowości telewizyjnej - Joanny Krupy. 37-letnią piękność wiele łączy ze współprowadzącą "Top Model" - obie są modelkami, ponadto aktywnie działają na rzecz ochrony zwierząt, mają też za sobą bolesne rozstanie i rozwód.

Marta interesuje się także śpiewem oraz aktorstwem. Niedawno przeprowadziła się do Polski - jak sama twierdzi przynajmniej na dwa lata. W związku z tym spędza razem ze starszą siostrą obecnie sporo czasu, pojawia się także w telewizji i zapraszany jest na wiele eventów. Podczas finału programu "Top Model" swoją stylizacją i oszałamiającym wyglądem zrobiła furorę.

Siostra Joanny Krupy podczas finału Top Model zrobiła piorunujące wrażenie

25 listopada br., podczas finału 12. edycji show "Top Model", w którym to Joanna Krupa od samego początku jest jedną z jurorek, swoją obecnością zaszczyciła również jej siostra Marta.

Tego wieczoru wyglądała olśniewająco - miała na sobie biały kombinezon z odsłoniętymi ramionami i mocno wyciętym dekoltem, na co zarzuciła jeszcze marynarkę w tym samym kolorze. Dodatkowo pokaźna, złota biżuteria, perfekcyjnie ułożona fryzura oraz profesjonalny makijaż zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Joanna i Marta Krupa podczas tegorocznego finału Top Model
Joanna i Marta Krupa podczas tegorocznego finału Top Model East News

Kilka dni później, 28 listopada Marta Krupa pojawiła się na uroczystym otwarciu 12. kliniki La Perla w Polsce. Celebrytka ponownie zachwyciła stylizacją - założyła modną, taliowaną marynarkę w kolorze szarym i pasujący kolorystycznie, stylowy kapelusz.

Marta Krupa pojawia się ostatnimi czasie na wielu eventach i wzbudza zainteresowanie fotoreporterów
Marta Krupa pojawia się ostatnimi czasie na wielu eventach i wzbudza zainteresowanie fotoreporterów East News

Coraz częściej media spekulują, że Marta Krupa pójdzie w ślady starszej siostry i spróbuje swoich sił w telewizji. Zdaniem wieku, w roli prezenterki sprawdziłaby się doskonale.

Marta Krupa - kariera i życie prywatne

Poza tym, że Marta Krupa uwielbia pozować do zdjęć, razem ze starszą siostrą zagrała kiedyś w filmie dokumentalnym "Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood". Rozpoznawalność na dużą skalę zdobyła jednak dzięki udziałowi w 13. edycji tanecznego show TVN "Taniec z Gwiazdami".

Prywatnie, od 2008 roku była w związku z amerykańskim kierowcą wyścigowym - Marco Andrettiego, za którego wyszła za mąż w roku 2017. Mieszkali razem w Pensylwanii, a po czterech latach trwania małżeństwa postanowili się rozwieść.

***

Czas na lepsze. Odcinek 1INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas