Reklama

Reklama

Peter Philips narobił zamieszania! Królowa Elżbieta II odchodzi od zmysłów!

Peter Philips to wnuk królowej Elżbiety II, który do tej pory nie zyskał zbyt dużego rozgłosu w mediach. Teraz znalazł się na ustach poddanych za sprawą rozwodu z Autumn Kelly. Para była ze sobą 12 lat i ich rozwód źle wpływa na i tak już naruszony wizerunek rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II jest tym załamana.

Kim jest Peter Philips?

 Peter Philips i Autumn Kelly poznali się W 2003 podczas Montreal Grand Prix. Autumn początkowo nie wiedziała z kim ma odczynienia i dopiero po sześciu tygodniach od poznania dowiedziała się, że Philips jest wnukiem królowej Elżbiety II. 

Peter Philips oficjalnie nie posiada tytułów królewskich, o co prosili przy jego narodzinach rodzice - księżniczka Anna i Mark Philips. 

Nie wyklucza to jednak jego sukcesji do tronu - jest on obecnie szesnasty w kolejce zaraz za swoją matką, księżniczką Anną. 

Autumn Kelly była zaskoczona faktem, że jej wybranek należy do rodziny królewskiej, ale nie zniechęciło to jej do budowania z nim związku. 

Para pobrała się w 2008 roku i doczekała dwójki dzieci. Peter Philips i Autumn Kelly wiedli przez wiele lat spokojne życie, stroniąc od problemów i skandali rodziny królewskiej. 

Teraz jednak sytuacja się odmieniła i są na ustach poddanych ze względu na rozwód. Małżonkowie od trzech lat co prawda byli w separacji, ale wszyscy myśleli, że po tym czasie zdecydują się na powrót, by nie zaprzepaścić prawie 13-letniego małżeństwa. 

Reklama

Wnuk królowej Elżbiety II rozwiódł się z żoną

W lutym 2020 roku Peter Philips i Autumn Kelly potwierdzili rozwód, a do doprecyzowania zostały takie kwestie, jak podział majątku, który jest dość spory, alimenty i sprawy związane z opieką nad dziećmi: 10-letnią Savannah i 8-letnią Islą.  

Dlaczego sprawa nabrała rozgłosu dopiero teraz? W świetle obecnej sytuacji rodziny królewskiej jest to kolejny problem dla monarchii. Królowa Elżbieta II ma już dość tego, co dzieje się za pałacowymi murami. 

Najpierw kłótnie między Meghan Markle i Harrym, a księżną Kate i księciem Williamem, finalnie wyprowadzka z Wielkiej Brytanii Meghan i Harry'ego i najtragiczniejszy cios - śmierć księcia Filipa, sprawiły, że królowa odchodzi od zmysłów. 

Dlatego rozwód Autumn Kelly i Petera Philipsa jest kolejną sprawą, która naruszyła dobre imię monarchii. 

Królowa i osoby pracujące na królewskim dworze robili co mogli, by prasa nie komentowała rozwodu jej wnuka. Niestety na nic zdały się ich starania, bo obecnie w Anglii nie mówi się o niczym innym, jak o tym. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate uwielbia buty na koturnie. Z czym je łączy? 

Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Królowa "jest zdenerwowana"  

Królowa Elżbieta II w strachu! Tego się nie spodziewała!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy