Reklama

Reklama

Rodzina Tori Spelling walczy z Covid-19. Ich stan się nie poprawia!

Tori Spelling, gwiazda kultowego serialu "Beverly Hills 90210" w zeszłym tygodniu ogłosiła, że zachorowała na COVID-19. Chory jest także jej mąż Dean McDermott i piątka ich dzieci. Spelling postanowiła właśnie zaktualizować informacje na temat swojego stanu zdrowia. Aktorka przyznała, że po ośmiu dniach od zakażenia koronawirusem wciąż zmaga się z dokuczliwymi objawami infekcji.

Liczba ofiar pandemii stale rośnie. Eksperci ostrzegają przed nowymi wariantami koronawirusa, które stwarzają znacznie wyższe ryzyko reinfekcji, a zarazem są trudne do wykrycia przez popularne testy antygenowe. Apelują oni przy tym o poddawanie się szczepieniom, które pozwalają uniknąć zarażenia, a w przypadku zachorowania - zmniejszają prawdopodobieństwo hospitalizacji. W ślad za ekspertami podążają znane postaci ze świata show-biznesu, które zachęcają fanów do szczepień, dzieląc się nierzadko własnymi doświadczeniach związanymi z przebiegiem choroby i procesem zdrowienia.

Reklama

W zeszłym tygodniu smutną wiadomość na temat zakażenia koronawirusem zamieściła w mediach społecznościowych Tori Spelling. Gwiazda kultowego serialu "Beverly Hills, 90210" w opublikowanym na Instagramie obszernym poście wyjawiła, że choruje cała jej rodzina - mąż Dean McDermott i piątka ich dzieci. Aktorka zdradziła, że wszyscy zmagają się z dokuczliwymi objawami o różnym stopniu nasilenia. I dodała, że najtrudniejszy w chorobie jest dlań brak sił witalnych, przez który nie jest w stanie zajmować się swoimi pociechami.

"Wszyscy mamy COVID. Tak, każdy członek mojej rodziny. U mnie symptomy pojawiły się najpóźniej. Modliliśmy się o to, by infekcja okazała się zwykłym zimowym przeziębieniem. Niestety tak nie było. Nie ma nic gorszego niż niemożność opiekowania się swoimi dziećmi w chwili, gdy czujesz się tak chory, że nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Jako rodzic czuję się bezużyteczna. Zrozpaczona. Mama powinna otoczyć opieką swoje dzieciaki, gdy chorują. Tak to działa. Wierzę jednak, że z tego wyjdziemy. Nie jesteśmy w tym osamotnieni, mnóstwo osób zmaga się z tym, z czym my się teraz zmagamy" - napisała Tori Spelling. 

Rodzina Tori Spelling walczy z koronawirusem. Ich stan się nie poprawia!

Okazuje się, że przebieg choroby jest u aktorki wyjątkowo ostry - po upływie ponad tygodnia od zakażenia jej stan wciąż się nie poprawia. 

"Zaczynam ósmy dzień... Kiedy w końcu mi się polepszy?!" - zapytała dramatycznie Tori Spelling w zamieszczonej na Instagramie relacji wideo. 

Gwiazda "Beverly Hills 90210" zalicza się najpewniej do grupy 10-15 proc. zakażonych, u których przebieg infekcji jest bardzo ciężki. Mogą oni doświadczać skutków zakażenia nawet przez pięć tygodni lub dłużej. Lekarze apelują, by w okresie rekonwalescencji zadbać o stosowanie zbilansowanej diety oraz odpowiednią długość snu i odpoczynku. 

***
Zobacz również:

Tori Spelling z opuchniętą twarzą krąży po Calabasas! 

Małgorzata Rozenek - Majdan promienieje na wakacjach!

Zakażenia koronawirusem. Ministerstwo zdrowia podaje dane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy