Sammi Jefcoate na starym zdjęciu z mężem. Ale zmiana!

Sammi Jefcoate to znana brytyjska blogerka i influencerka, którą na Instagramie śledzi już grubo ponad milion osób! Sammi chwali się tam swoimi stylizacjami, testuje kosmetyki i prezentuje imponujące tatuaże. Od czasu do czasu dzieli się również z nimi migawkami z prywatnego życia.

Sammi Jefcoate słynie z bardzo oryginalnego stylu
Sammi Jefcoate słynie z bardzo oryginalnego stylu Instagram

Sammi Jefcoate swoją przygodę z blogowaniem zaczęła zaledwie cztery lata temu, a dziś jest już jedną z najpopularniejszych brytyjskich influencerek. Nic dziwnego, Sammi słynie bowiem z bardzo oryginalnego wyglądu, ma świetne wyczucie stylu, a jej zaskakujące stylizacje komplementowane są przez kobiety z całego świata.

Znana influencerka pokazała zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania!

Sammi Jefcoate jest szczęśliwą żoną i mamą synka Casey'a. Rodzina jest dla niej bardzo ważna i od czasu do czasu dzieli się z obserwatorami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio influencerka pokazała fanom zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje ze swoim przystojnym mężem. Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu Sammi miała zaledwie kilka tatuaży i wyglądała bardziej naturalnie, ale już wtedy lubiła oryginalny styl rockabilly i stawiała na dodatki w stylu pin-up.

- Oto, jak się zaczęło i jak jest dziś - napisała Sammi na Instagramie i dla porównania dodała nowe zdjęcie u boku męża i ich ukochanego synka. Podoba wam się ta stylowa rodzinka? 

"Love Island #NEWS", odc. 4POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas