Reklama

Reklama

Usunęła się w cień. Księżna Kate w czwartej ciąży?!

Kate Middleton jest w czwartej ciąży? O kolejnym dziecku księżnej co chwilę rozpisują się światowe media, szukając w najmniejszych szczegółach oznak jej błogosławionego stanu. Ostatnio znów można obserwować spore zamieszanie w temacie rzekomego, nowego członka królewskiej rodziny. Jakie tym razem przesłanki za tym stoją?

Księżna Kate wraz z mężem doczekali się do tej pory trójki pociech. George, Charlotte i Louise są oczkami w głowach swoich znanych rodziców, którzy konsekwentnie stoją na straży ich prywatności i bezpieczeństwa. Małżeństwo Cambridge jest uznawane za idealny przykład przyjaźni i współpracy między partnerami i trudno się dziwić - w nawet najbardziej kryzysowych momentach księżna stoi u boku swojego męża Williama.

Po śmierci księcia Filipa prestiż Kate Middleton na dworze znacząco wzrósł. Poddani szybko okrzyknęli ją godną następczynią i towarzyszką życia przyszłego króla. Sporo mówiło się o tym, że udało jej się z klasą wybrnąć z patowej sytuacji związanej z pechowym wywiadem Meghan Markle dla Oprah Winfrey. Wszystkie zawirowania udało się opanować, a Kate i William ponownie rzucili się w wir książęcych obowiązków. 

Reklama

Księżna Kate w czwartej ciąży? Takie są przypuszczenia

Kate Middleton ostatnio nieco usunęła się w cień, co nie umknęło bacznym obserwatorom życia królewskiej rodziny. Wszyscy zastanawiają się, czy powodem jej przedłużającej się absencji na znaczących wydarzeniach jest kolejna ciąża Kate. Wszyscy dobrze pamiętają, gdy księżna musiała w warunkach szpitalnych mierzyć się z dolegliwościami wczesnej ciąży. Hyperemesis gravidarum, dość powszechne schorzenie, wyłączało ją na długie tygodnie z życia publicznego. 

Wielu obserwatorów również i tym razem dopatruje się związku między nieobecnością a ciążą. Ostatni post na oficjalnym profilu książąt Cambridge z udziałem Kate Middleton pojawił się 6 sierpnia, choć pojawiają się głosy, że zdjęcie pochodzi sprzed kilku miesięcy, a ostatnią oficjalną wizytę księżna "zaliczyła" na Wimbledonie 11 lipca 2021. Od tamtej pory jej aktywność wyraźnie wygasła.

Czy ma to związek z kolejną ciążą? Wielu obserwatorów rodziny królewskiej podkreśla, że to bardzo możliwe.

- podkreśla Phil Dampier w rozmowie z "New Idea".

Choć część źródeł podaje, że medialna nieobecność Kate raczej nie ma to związku z jej domniemaną ciążą, to najwierniejsi poddani chcą mocno wierzyć w to, że niebawem rodzina królewska się powiększy... Czy się doczekają? Czas pokaże...

Przeczytaj też:

Meghan Markle jest zazdrosna o Harry'ego? Wszystko przez jeden mecz!

Zofia Zborowska świętuje urodziny teściowej. "Wyglądacie jak siostry!"

Maciej Musiał ukrywał to od lat. Kim jest jego partnerka?

* * *

Zobacz więcej:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje