Gwarancja pieniędzy, spokoju, udanego związku. Każdy znak zodiaku ma swoją jedną szczęśliwą liczbę

Karolina Woźniak

Karolina Woźniak

Aktualizacja

Szczęśliwe liczby są zależne od naszych znaków zodiaku. Astrolodzy przewidują przyszłość nie tylko z gwiazd czy kart, ale również za pomocą cyfr. Liczby mogą także określać naszą osobowość, zdolności, a nawet los. Sprawdź szczęśliwe liczby swojego znaku zodiaku i poznaj ich znaczenie.

Szczęśliwa liczba każdego znaku zodiaku. Przynosi miłość, szczęście i bogactwo
Szczęśliwa liczba każdego znaku zodiaku. Przynosi miłość, szczęście i bogactwo123RF/PICSEL

  • Astrologia i numerologia opierają się na matematyce. Różne wzory liczbowe pomagają stworzyć obliczenia, z których możemy dowiedzieć się ważnych rzeczy o nas samych. Mowa tutaj o dacie urodzenia, ułożeniu planet czy układzie liter w imieniu
  • W horoskopie bardzo często odnajdujemy liczby, które są dla nas szczęśliwe. Szczęśliwe liczby to takie, które odpowiadają nam energetycznie

Szczęśliwa liczba dla Lwa (23.07 - 22.08)

Szczęśliwą liczbą dla Lwa jest 1 wskazująca na indywidualizm tego znaku zodiaku. Szczęśliwa liczba 1 w astrologii jest odpowiedzią dla Słońca rządzącego Lwem.

Lew jest odważną osobą, która śmiało wyraża swoje poglądy.  Zodiakalny Lew to osoba asertywna o cechach przywódczych, wzbudzająca podziw wśród innych. Jeśli często widzisz liczbę 1, to prawdopodobnie podążasz w dobrym kierunku.

Jedynym problemem osoby o tym znaku zodiaku jest presja w byciu najlepszym. Lwy potrafią ukrywać swoje emocje, tłumiąc je w sobie.

Czytaj również swój horoskop dzienny

Szczęśliwa liczba dla Raka (21.06 - 22.07)

Rakami rządzi Księżyc, któremu odpowiada szczęśliwa liczba 2. Numerologiczna dwójka jest osobą emocjonalną, towarzyską i bardzo empatyczną. Całe swoje życie podporządkowuje relacjom z innymi.

Osoba o szczęśliwej liczbie 2 będzie oddanym przyjacielem i wspaniałym partnerem. Raki wierzą w dobro człowieka, są otwarte na innych ludzi, często pomagają im.

Osoba o szczęśliwej liczbie 2 jest postrzegana przez innych bardzo pobłażliwie, ponieważ cechuje ją wręcz dziecięca naiwność. Rak za bardzo wierzy w dobroć ludzi, często nie dostrzega ich złych zachowań. Numerologiczna dwójka musi mierzyć się z niskim poczuciem własnej wartości i brakiem asertywności.

Szczęśliwa liczba dla Strzelca (22.11 - 21.12)

Osoby ze szczęśliwą liczbą 3 cechują się również doskonałością oraz spontanicznością. Strzelec żyje w harmonii, czyli w jedności ciała, duszy i umysłu. Dba o wszystkie te aspekty.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 3 szybko tracą zapał w swoich działaniach, mimo idealistycznego zmysłu. Dzieje się tak, gdy wzięły na siebie zbyt dużą ilość zadań. Swoją energię bardzo szybko przerzucają na inne rzeczy, pozostawiając te niedokończone. Numerologiczne trójki mają również skłonności do koloryzowania swoich opowieści.

Szczęśliwa liczba dla Wodnika (21.01 - 18.02)

Szczęśliwą liczbą dla Wodnika jest 4. Numerologiczna czwórka, podobnie jak trójka ma wiele nowatorskich pomysłów. Wodnika cechuje pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celu.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 4 są lojalne, odpowiedzialne i roztropne. Ich upór pozwala osiągnąć wymarzony sukces.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 4 potrafią być zarozumiałe i aroganckie. Mają bardzo wysoką samoocenę, często skrywają swoje negatywne emocje. Numerologiczna czwórka nie jest duszą towarzystwa, bliżej jej do typu samotnika, który w pełni poświęca się pracy.

Szczęśliwa liczba Bliźniąt (21.05 - 20.06) i Panny (24.08 - 23.09)

Planetą Bliźniąt i Panny jest Merkury, któremu przypisuje się szczęśliwą liczbę 5. Numerologiczna piątka cechuje się inteligencją, ciętym dowcipem, umiejętnością rozwiązywania problemów.

Szczęśliwa liczba 5 dodaje Bliźniętom energii w działaniu, natomiast Pannie pozwala logicznie myśleć i unikać popełniania błędów. Zarówno Bliźnięta, jak i Panna lubią obcować z naturą, chętnie podróżują.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 5 są też bardzo nerwowe, szczególnie przy niepowodzeniu ich planów. Mają tendencję do uciekania od problemów. Plany Bliźniąt i Panny muszą zostać natychmiast zrealizowane, w przeciwnym razie denerwują się, co wskazuje na brak cierpliwości.

Szczęśliwa liczba dla Byka (20.04 - 20.05) i Wagi (23.09 - 22.10)

Szczęśliwą liczbą dla Byka i Wagi jest 6 odpowiadająca planecie Wenus. Osoby o tych znakach zodiaku doceniają swoje życie, poszukują piękna w otoczeniu.

Byki i Wagi są bardzo zaangażowane w ważne sprawy, potrafią ustalać priorytety w życiu. Osoby ze szczęśliwą liczbą 6 są romantykami, które spełniają się w związku.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 6 są również bardzo opiekuńcze. Jeśli nie spełnią swojej potrzeby opiekuńczości, to stają się melancholijne, pozbawione życiowej energii. Byk i Waga mają także skłonność do popadania w uzależnienia.

Szczęśliwa liczba dla Ryb (19.02 - 20.03)

Szczęśliwą liczbą znaku Ryby jest 7, która odpowiada snom, prawdzie i głębi. Ryby to osoby bardzo marzycielskie, które często poddają się wewnętrznym przemyśleniom o nieziemskich rzeczach. Osoby o szczęśliwej liczbie 7 są perfekcyjne, mają zdolność obserwacji i analizowania wniosków.

Osoby ze szczęśliwą liczbą 7 nie odnajdują się w towarzystwie, są indywidualistami. Z trudnością nawiązują nowe kontakty, bywają niezrozumiałe dla innych. Ryby mają skłonność do pesymistycznego myślenia i popadania w melancholijne stany.

Szczęśliwa liczba dla Koziorożca (22.12 - 19.01)

Szczęśliwą liczbą dla Koziorożca jest 8, która nakierowuje na osiąganie sukcesów ciężką pracą i niepoddawanie się, nawet w trudnej sytuacji.

Koziorożce pragną spełnienia zarówno w życiu materialnym, jak i rodzinnym. Osoby ze szczęśliwą liczbą 8 są bardzo pracowite, niezłomne, skoncentrowane i odpowiedzialne.

Osoby ze szczęśliwą 8 mają skłonności do popadania w pracoholizm, ponieważ często za bardzo zatracają się w swoich obowiązkach. Kiedy Koziorożców dopada zmęczenie, to wtedy mogą być niemiłe dla innych, zbyt poważne oraz zestresowane.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Szczęśliwa liczba dla Barana ( 21.03 - 19.04) i Skorpiona (23.10 - 21.11)

Planeta Mars jest odpowiednikiem szczęśliwej liczby 9, którą astrolodzy przypisują Baranowi i Skorpionowi. Głównymi cechami numerologicznych dziewiątek jest altruizm, wrażliwość i dobroć.

Barany i Skorpiony są empatyczne, troszczą się o innych oraz ochoczo organizują pomoc. Osoby ze szczęśliwą liczbą 9 dążą do założonych celów, potrafią wyrażać swoje opinie.

Troska o innych i nadmierna pomoc sprawia, że Barany i Skorpiony za bardzo wierzą w ludzi i ulegają próbom manipulacji. Osoby ze szczęśliwą liczbą 9 cechuje naiwność i nieracjonalność. Mają skłonności do użalania się nad sobą.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}