Reklama

Reklama

Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżka Aira zdradza, co się wydarzy 23-29 stycznia 2023 r

Miłosny horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku przygotowała wróżka Aira. Sprawdź, co przyniesie ci nadchodzący tydzień. Komu poszczęści się w miłości, a kto będzie miał złamane serce?

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - BARAN

Internetowa randka to będzie strzał w dziesiątkę. Warto było posłuchać swojej przyjaciółki i dać się namówić na pobranie aplikacji randkowej. Pora wejść w XXI wiek. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Baranie, relacji z innymi znakami zodiaku? Barany oraz Lwy w tym tygodniu mogą być Waszymi przyzwoitkami na randce albo mogą być szybkim wybawieniem, jeśli okaże się to raczej niewypał. Skorpiony w tym tygodniu skupią się na sprawach swojego związku, nad którym wiszą kłopoty zatem nie angażujcie ich w swoje sprawy.

Polecamy: To będzie rok nadziei. Sprawdź horoskop chiński na 2023 - Rok Wodnego Królika

Reklama

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - BYK

Dwie alternatywy na szybkie randki? Czy to oby nie zbyt dużo? Sprawdź zatem, czy wystarczy ci dni w tym tygodniu, by wreszcie się zdecydować z kim ta randka się odbędzie. Nie zastanawiaj się długo bo potencjalni towarzysze mogą się rozmyślić.  O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Byku, relacji z innymi znakami zodiaku? Lwy zabiorą Was w podróż po galerii i wymagać będą od Was słuchania o ich randkowych podbojach. Raki oraz Wodniki zamkną się w czterech ścianach, bo nie będą mieć ochoty na spotkania towarzyskie, ale jeśli złożą Wam domową wizytę, nie odmawiajcie, to może być bardzo pouczające spotkanie.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - BLIŹNIĘTA

Domu od razu zbudować się nie da. Ale bardzo dobrze, że oboje w tym tygodniu o tym myślicie i chcecie się zaangażować w budowę. Co dwie głowy to nie jedna. Dobrze tylko liczcie pieniądze i pora zacząć oszczędzać. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Byku, relacji z innymi znakami zodiaku? Raki oraz Wodniki wpadną w panikę z racji swoich fobii na tle towarzyskim. Będą oczekiwać od Was wsparcia psychicznego a Wy wyjścia mieć nie będziecie tylko dacie z siebie jak najwięcej. Unikajcie Skorpionów oraz Koziorożców ich natrętne wścibianie nosa w nie swoje sprawy może się dać mocno we znaki.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - RAK

Przed Tobą, Raku, bardzo udany tydzień. Razem ze swoją drugą połową wejdziesz na kolejny poziom Waszego związku. Mogłeś do tej pory tylko o tym pomarzyć a teraz marzenia te, stały się Twoim udziałem w rzeczywistości.  O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Raku, relacji z innymi znakami zodiaku? Lwy pomogą Wam w tym tygodniu w załatwieniu wielu spraw związanych z wszelkiego rodzaju dokumentacją. W końcu są księgowymi i wreszcie mogą się do czegoś przydać. Bliźnięta z racji swej dwoistej natury mogą być raz wesołe a raz smutne jednocześnie nie wiedząc czego tak naprawdę chcą od życia. W tym tygodniu raczej się z nimi nie dogadasz.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - LEW

Zabawa z ukochaną osobą w środku tygodnia? W sumie czemu nie, nadal mamy karnawał a Wam należy się trochę odskoczni od codzienności nawet wtedy, gdy jest gorąco w środku tygodnia. Przecież raz to nie zawsze. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Lwie, relacji z innymi znakami zodiaku? Na nocny podbój miasta zabrać ze sobą możecie Ryby. One wiedzą co to dobra zabawa. Unikajcie jednak zabawy z Baranami i Lwami, ich uparte charaktery nie pozwolą się wyluzować i cała zabawa może stać się udręką zamiast być przyjemnością.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - PANNA

Strach ma wielkie oczy. Ale jest się czego bać. Trochę nabroiłeś i teraz boisz się, że Twoja druga połowa Ci nie wybaczy. Póki co, daj sobie spokój i lepiej się staraj nie wchodzić jej w tym tygodniu w drogę. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Panno, relacji z innymi znakami zodiaku? Możesz w tym tygodniu z Wagami próbować negocjować lepsze warunki kary za swoje przewinienia. Waga się przyjaźni z Twoja drugą połową i możesz ją wysłać do negocjacji. Skorpion nie będzie dobrym kompanem nawet do rozmów nie mówiąc już o roli negocjatora w sporze. W tym tygodniu daj z nim sobie spokój.

Polecamy też: Poznaj najinteligentniejsze znaki zodiaku. Czołówka zaskakuje?

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - WAGA

Czasami warto przeczekać burzę. Po niej, gdy wyjdzie Słońce, można wszystko zacząć jeszcze raz. Czy Ty masz na tyle sił, by zacząć jeszcze raz? Sprawdź w tym tygodniu swoje oczekiwania względem partnera. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Wago, relacji z innymi znakami zodiaku? By zapomnieć o trudach dnia codziennego wyskocz do kina z Wodnikiem lub też ze Skorpionem. Ich milczenie podczas seansu, na którym Ty bijesz się z myślami, jest na wagę złota. Barany i Strzelce będą zbyt głośne a ty, w tym tygodniu, potrzebujesz jedynie ciszy i wytchnienia. Daj sobie z nimi spokój.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - SKORPION

Rozpoczęcie nowego związku to zawsze obawa przed tym, jak to dalej będzie. Ale to zawsze jest piękna przygoda. Poddaj się jej w tym tygodniu bo możesz przeżyć coś naprawdę bardzo udanego. Daj sobie szanse na udaną relację. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Skorpionie, relacji z innymi znakami zodiaku? Raki oraz Ryby mogą pomóc Wam w zakupach nowej garderoby. Pora odświeżyć szafę, przed Tobą randki z prawdziwego zdarzenia. Unikaj Strzelców oraz Byków, nie są zbyt dobrymi radcami modowymi, oni nawet dobrze kolorów dobrać nie potrafią. Nie oddawaj się w ich ręce bo spotka Cię modowa katastrofa. 

Zobacz też: Panna - jakim partnerem jest mężczyzna spod znaku Panny

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - STRZELEC

Dawanie siebie innym może mieć dobre strony. Czasami jednak przerodzić się to może w wykorzystywanie. Zadaj sobie pytanie jak dużo dajesz z siebie swojej drugiej połowie a ile one bierze całymi garściami? Jak się z tym czujesz. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Strzelcu, relacji z innymi znakami zodiaku? Wodniki i Ryby mogą z Wami konie kraść w tym tygodniu. Zaproście ich na długie pogaduchy przy dobrym winie. To pomaga uporać się z wieloma sprawami. Koziorożce zaś i Skorpiony nie dadzą rady znaleźć dla Was czasu, zatem nawet nie wychylajcie się z propozycjami na wspólne spędzanie czasu. Innym razem będzie lepiej.

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - KOZIOROŻEC

Pora przestać walczyć ze sobą. Zbyt długo to trwa i nie przynosi rezultatów. Może w tym tygodniu wspólnie usiądziecie do negocjacji zamiast ciągle ranić siebie wzajemnie? Przemyśl to. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Koziorożcu, relacji z innymi znakami zodiaku? Strzelec będzie z Wami w tym tygodniu dokonywał wyboru zakupu tapet do dużego pokoju. Pomoże też w wykonaniu remontu, spokojnie możecie na nich liczyć. Lwy i Barany bardzo będą chciały z Wami wyskoczyć na drinka ale ich porywczość nie idzie w parze tym razem z Waszym cichym usposobieniem. Skupcie się na swoich sprawach.  

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - WODNIK

Planowanie wspólnej podróży może okazać się świetną przygodą oraz może wywołać chęć wniesienia zmian do związku. Dopnijcie w tym tygodniu wszystko na ostatni guzik i zróbcie sobie wyjazd, który może wiele zmienić, na dobre, w Waszym związku. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Wodniku, relacji z innymi znakami zodiaku? Koziorożce i Bliźnięta to znaki, z którymi możecie w tym tygodniu wyskoczyć na miasto na jakieś smaczne jedzenie i trochę się zresetować. Unikajcie raczej Panien, ich drażniące zachowanie więcej przyniesie szkody niż pożytku, więcej lepiej ze spotykaniem się z nimi dajcie sobie spokój. 

Horoskop tygodniowy 23-29.01.2023 r. - RYBY

Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić dzisiaj a jeszcze lepiej w tym tygodniu. Zbyt długo już zwlekasz z tymi oświadczynami. Zrób to jak najszybciej bo to naprawdę będzie wielkie święto. O czym jeszcze warto wiedzieć? Co tarot mówi na temat Twoich, Rybo, relacji z innymi znakami zodiaku? Lwy mogą przygotować z Wami wszystko do tego, by oświadczyny były bardzo udanym oraz niezapomnianym przeżyciem. Wykorzystajcie ich dobre pomysły. Raki będą się w tym tygodniu bać wszystkiego i mogą tylko popsuć imprezę. Zatem nie wdawaj się z nimi w żadne historie życiowe w tym tygodniu. Powiesz im o wszystkim po fakcie i to też będzie dobre.

Horoskop, tarot, numerologia, znaki zodiaku - wszystko o tym, co przyniesie los. Na www.kobieta.interia.p znajdziesz wróżby, przepowiednie, wizje i horoskopy dzienny, miesięczny, roczny. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop miłosny | znaki zodiaku | horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy